172 5. Prof. dr. G. G. Kloeke, oud-hoogleraar Nederlandse taal en letterkunde te Leiden, vroeger woonachtig te Haarlem. 7. "f Mr. K. J. G. baron van Hardenbroek van Berg ambacht, oud-burgemeester van Bennebroek en oud dijkgraaf van de Haarlemmermeerpolder. 8. Ingebruikneming van een stationsgebouw van de N.Z.H.V.M. aan de Tempeliersstraat. 9. Viering van het zilveren jubileum van de Vereniging Haarlem-Zuidwest. 13. In de vergadering van de gemeenteraad wordt de heer B. J. Thijssen geïnstalleerd als gemeente-secretaris en de heren J. W. Th. Fibbe en H. F. van Marselis Hartsinck nemen afscheid als leden van de raad; de vergadering besluit mee te werken aan de bouw van een wolkenkrabber aan de Kamperlaan. j" De heer N. G. Hin, Overveen, directeur van n.v. Hin's Visgroothandel te Ymuiden en penningmeester van de Haerlemsche Musyckkamer. 14. Wegens een staking rijden gedurende twee dagen geen autobussen van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer maatschappij in het vervoersgebied in Noord- en Zuid- Holland. j" De heer M. Beck, voorzitter der afdeling Haarlem van de Alg. Ned. Agrarische Bond en voorzitter van de woningstichting „Luctor et Emergo". 15. B. en W. bieden de gemeenteraad een nota aan waaruit blijkt dat de kosten voor de aanleg van het Pim Muiier- sportpark een miljoen gulden meer hebben bedragen dan de door de raad toegestane kredieten; daarbij is een bedrag van f 800.000 voor het honkbalstadion (zie 27 nov.). 19. De heer Jac. P. Loorij leidt een afscheidsconcert van de Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap", f De heer H. W. de Voogt, scheepsbouwer, onder meer van het koninklijke jacht „Piet Hein". 25. Alvorens de gemeenteraad begint aan de behandeling

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 174