173 van de gemeentebegroting 1964, spreekt de burgemeester een kort woord ter nagedachtenis van de op 22 november overleden president der Verenigde Staten, John F. Kennedy (zie 26 nov.)de heren J. Fontijne en ir. J. C. Buijze worden geïnstalleerd als leden van de raad. Ds. D. Ringnalda te Overveen, 40 jaar predikant bij de Gereformeerde kerken. 26. Op de dag van de begrafenis van president Kennedy hangt van openbare gebouwen en vele particuliere gebouwen en huizen de Nederlandse vlag halfstok (zie 6 dec.). 26. Aan het personeel van de Flaarlemsche Scheepsbouw maatschappij wordt meegedeeld dat het bedrijf in het voorjaar zal worden opgeheven. 27. Naar aanleiding van de nota over de overschrijding van de kredieten van het Pim Mulier-sportpark zeggen B. en W. de gemeenteraad, na een felle discussie in de raads vergadering, toe dat zij een rapport over Openbare Werken zullen uitbrengen. 29. In tegenwoordigheid van Prinses Margriet wordt het 150-jarig bestaan van het Noordhollands Philharmonisch Orkest gevierd; het bestuurslid mr. A. Beets wordt benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau en de eerste violist en voorzitter der orkestcommissie de heer Jac. Stoffer tot ridder in de orde van Oranje- Nassau; het orkest geeft de eerste uitvoering van de Symphonie Concertante door Hendrik Andriessen gecomponeerd in opdracht van de provincie Noord- Holland. 30. Ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan van het Koninkrijk wapperen de vlaggen (zie 4 dec.). Wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd neemt de heer P. J. Waale afscheid als directeur van het post- district Haarlem; de huidige adjunct-directeur, de heer L. W. M. van Beek, volgt hem op en deze wordt opge volgd door de heer K. Wortel uit Amsterdam. De burgemeester van Heemstede, mr. A. G. A. ridder

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 175