180 j De heer M.J. Dixon, oud-directeur van de Volkskrediet bank. Ingebruikstelling van de eerste parkeermeters aan de Gedempte Oude Gracht door burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers. 3. In Osnabrück wordt een overeenkomst gesloten tussen de gemeenten Haarlem, Angers en Osnabrück voor een jumelage (zie 25 november). 4. De wethouder van Bloemendaal mr. J. C. C. W. Hijsze- ler is 25 jaar lid van de gemeenteraad. 6. Mr. F. van der Goot, advocaat en procureur. 7. f De heer F. P. Vermeulen, oud-lid van de Provinciale Staten en oud-wethouder van Velsen. 9. f De heer P. A. Charbon, oprichter van de voetbalclub „Haarlem". 11De burgemeester installeert het bestuur der afdeling Haarlem van het Prinses Beatrix-poliofonds. 12. Viering van het 50-jarig bestaan van de Haarlemse Christelijke Besturenbond. 13. In de r.k. kerken van het bisdom Haarlem wordt een brief voorgelezen, waarin mededelingen worden gedaan over de vestiging van een pastoraal centrum in Ber gen dankzij een jubileumgeschenk aan de bisschop van Haarlem, mgr. dr. J. A. E. van Dodewaard in september van het vorig jaar. 15. Slaan van de eerste paal voor de Gereformeerde kerk op de hoek van de Pijlslaan en Stephensonstraat. 16. Opening van de Besturenschool (voor ambtenaren) voor Noord-Holland. De gemeenteraad besluit aan de minister van Binnen landse Zaken te verzoeken een aanvullende bijdrage uit het Gemeentefonds beschikbaar te stellen, een bedrag van ƒ58.800 te verlenen voor een gecombineerd filiaal voor de Stadsbibliotheek en de R.K. Leeszaal in Schalkwijk (zie 19 dec.), een bedrag van ƒ20.000 ten behoeve van de jaarcursus van de Stichting Academie '63 en een van ƒ5.000 ten behoeve van de zomercursus.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 182