KRONIEK VAN HAARLEM 1967 JANUARI 3. De heer F. de Goede, hoofdadministrateur bij de Pro vinciale Griffie, veertig jaar in overheidsdienst, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 6. Prins Bernhard stelt het nieuwe bedrijf van J. H. Henkes Grafische bedrijven n.v. aan de Oudeweg in werking; voor het gebouw wordt een door Mari Andriessen ge maakt werk ter nagedachtenis van de graficus H. N. Werkman onthuld. Tijdens een nieuwjaarsbijeenkomst van de Haarlemse Raad voor de Jeugd neemt de heer A. L. Peeters af scheid als voorzitter. 9. De Haarlemmer de heer G. L. van Eyndhoven, conser vator van het Zoölogisch Museum in Amsterdam, wordt het eredoctoraat van de Gemeentelijke Universiteit van Amsterdam verleend. 10. Ter gelegenheid van het huwelijk van Prinses Mar griet en mr. P. van Vollenhoven wordt er druk ge vlagd. Overlijden van de oudste inwoner van Haarlem, de 103- jarige heer F. H. Bottelier. 11. De leden van de Provinciale Staten namen afscheid van het lid van Gedeputeerde Staten, ir. W. Merkx, die met ingang van 1 februari benoemd is tot burgemeester van Breda (zie 1 februari). 13. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt ir. G. J. de Borst afscheid als hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland. 17. f Prof. dr. S. F. H. J. Berkelbach van der Sprenkel, Utrecht, vroeger predikant der hervormde gemeente van Haarlem. 18. Om het tekort van de provinciale begroting 1967 enigs zins te dekken besluiten de Provinciale Staten het aantal

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 146