162 voor de aankoop en inrichting van Nieuwe Gracht 72, waarin leerlingen, die thans in het voormalige hotel Sint Jan verblijven, gehuisvest worden; voor restauratie van de toren van de Grote Kerk wordt een extra-bedrag van f. 411.886 beschikbaar gesteld, waardoor het totaal bedrag f. 2.400.000 wordt en voor de restauratie van de Grote Kerk een extra-subsidie van f. 37.229, dat onder meer bestemd is voor leibedekking en voor de kapcon structie. 7. f De heer J. A. Dorresteyn, oud-directeur van Hout en Plantsoenen en van de begraafplaatsen. 8. Wethouder D. J. A. Geluk stelt aan de Prof. Bouman- straat in Schalkwijk een schoolgebouw in gebruik, dat een dependance is van de o.l. John F. Kennedy- school. 10. Wegens vertrek naar Soestdijk neemt ds. G. Rang af scheid als predikant van de Gereformeerde kerk van Haarlem-Zuid. 13. In een vergadering, uitgeschreven door het gemeente bestuur voor bewoners van de Anegang wordt meege deeld dat deze straat van de Schagchelstraat tot de Kleine Houtstraat afgesloten zal worden en plannen worden besproken dit deel van een overkapping te voorzien. Aan de bisschop van Haarlem der r.k. kerk, mgr. drs. Th. Zwartkruis, worden rapporten van de Werkgroep Lekenraad van het concilieberaad aangeboden. 15. Mevrouw Doff, weduwe van de in maart overleden directeur-geneesheer van de Psychiatrische inrichting „Vogelenzang" te Bennebroek, dr. J. Doff, stelt een nieuwe kliniek in gebruik; tot directeur-geneesheer wordt geïnstalleerd de heer P. Bareman, die reeds aan de in richting verbonden was. 16. In de stad wordt een afscheidsmars gehouden van het 820e transportbataljon van de Aan- en Afvoertroepen, dat in de loop van de maand de Ripperdakazerne zal verlaten wegens overplaatsing naar elders. 17. Viering van het gouden jubileum van de afdeling Haar-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 164