125 Viering van het gouden jubileum van de afdeling Haar lem van de R.K. Melkhandelarenvereniging Sint Jozef; drie bestuursleden wordt een eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, toegekend. 15. Vestiging van een tijdelijk postkantoor in de Rousseau- straat in Schalkwijk. 16. In het Provinciehuis wordt het 15-jarig bestaan van de Vereniging „Vrienden van het Noordhollands Philhar- monisch orkest" gevierd. Opening van een oriëntatiecentrum voor ouderen aan de Gierstraat 83. 17. Afscheid van de heer N. Bloem, die 43 jaar kamerbe- diende van de bisschop van Haarlem der r.k. kerk is ge weest; hij wordt benoemd tot ridder in de orde van St. Sylvester. 21Voor herstel van de Grote Kerk besluit de gemeenteraad van Bloemendaal een bedrag van ƒ7.500 beschikbaar te stellen. 30. De heer N. J. A. Smit, districtscommissaris van de Ka tholieke Jongeren beweging, pauselijk onderscheiden door de benoeming van ridder in de orde van Sint Syl vester. 31. Wegens zijn vertrek naar Den Haag neemt ds. M. L. W. Schogh afscheid als predikant van de hervormde ge meente van Heemstede. APRIL 1. Ingebruikstelling van de nieuwe Raaksbruggen; de Zijl- brug is voor wegverkeer afgesloten en wordt later in het jaar bestemd als „terras" van een nabij gelegen café. 4. Het bedrijf van Vierhand's reclamediensten n.v. ge concentreerd in het gebouw Kleine Houtweg 16. 10. Openstelling van de Linnaeushof in Bennebroek (zie 15 mei). 14. Wegens emeritaat neemt pastoor H. van Schie van de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 129