134 dikant van de hervormde gemeente van Haarlem-Noord. 27. Om een uur 's-middags twee minuten stilte uit protest tegen de interventie van de landen van het Warschau pact in Tsjechoslowakije; het college van B. en W. neemt op het bordes van het stadhuis plaats en een dag later spreekt de burgemeester in de vergadering van de ge meenteraad zijn bewondering uit voor de houding der Tsjechen. 28. De gemeenteraad stelt een bedrag van f. 58.000 beschik baar voor verplaatsing van de stadsdrukkerij van de Jansweg naar de voormalige school in de Koningstraat en is in meerderheid van oordeel dat parkeren op de Grote Markt niet moet worden toegelaten. 30. vVegens zijn benoeming tot commandant van de brand weer in Leiden neemt de heer A. C. Broeshart afscheid als hoofdbrandmeester van de Haarlemse brandweer. 31. De honkbalclub Haarlem Nicols wordt kampioen van de hoofdklasse van de Koninklijke Nederlandse Honkbal- bond. SEPTEMBER 1. In Haarlem wordt gevestigd het Adviesbureau van de Invalidenbond, waarvan als directeur optreedt mr. F. van der Hurk uit Maartensdijk. Tot hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in Overijssel is benoemd ir. W. F. Hooning, hoofdingenieur in het arrondissement Haarlem van de Rijkswaterstaat. Tijdens een felle brand gaat het uit de zeventiende eeuw daterende koetshuis van „De Hartekamp", op de grens van Heemstede en Bennebroek, verloren. 2. Mr. P. H. Brugman uit Haarlem neemt in 's-Hertogen- bosch afscheid als directeur van het bureau der Katho lieke Reclasserings Vereniging wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 138