169 le prijs, zilv. medaille le klasse N. Kramer 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse P. van Velsen en Zonen 3e prijs, getuigschrift A. J. Bos Voor 16 stuks bloeiende enkele hyacinten in verschillende soorten: le prijs, zilv. medaille le klasse N. Kramer 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse A. Roozen 3e prijs, zilv. medaille 2e klasse P. van Velsen en Zonen 4e prijs, getuigschrift A. J. Bos Schoonste verzameling van 20 stuks bloeiende planten in minstens 10 verschillende soorten: le prijs, zilv. medaille le klasse A. L. Smit 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse G. van der Werff Voor 8 bloeiende dubbele hyacinten in verschillende soorten op glazen: le prijs, zilv. medaille 2e klasse Gebrs. Bijvoet Voor 8 stuks bloeiende enkele hyacinten in verschillende soorten op glazen le prijs, zilv. medaille 2e klasse Gebrs. Bijvoet 2e prijs, getuigschrift A. Roozen Voor 10 verschillende soorten van bloeiende vroege tulpen, van elke soort 3 in één pot: le prijs, zilv. medaille 2e klasse Gebrs. Eldering 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse A. Neelissen 3e prijs, bronzen medaille A. Roozen Jr. Voor 10 verschillende soorten bloeiende dubbele tulpen, van elke soort 3 in één pot le prijs, zilv. medaille 2e klasse A. Neelissen 2e prijs, bronzen medaille H. F. Roozen Voor 10 verschillende soorten bloeiende trosnarcissen, van elke soort 5 in één pot: 2e prijs, getuigschrift A. Roozen Jr. Voor 12 verschillende soorten bloeiende crocussen, van elke soort 5 in één pot le prijs, bronzen medaille A. J. Bos 2e prijs, getuigschrift Gebrs. Bijvoet Voor de schoonste verzameling van 25 stuks bloeiende bol-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 171