176 Eerste afdeling Voor 50 stuks bloeiende hyacinten, 20 dubbele en 30 enkele in verschillende soorten le prijs, gouden medaille N. Kramer (bij loting met P. van Velsen en Zonen) 2e prijs, zilv. medaille le klasse P. van Velsen en Zonen 3e prijs, zilv. medaille 2e klasse A. Roozen 4e prijs, zilv. medaille 3e klasse G. Eldering en Zoon Voor 2 stuks nieuwe, nog niet in de handel zijnde, bloeiende hyacinten in verschillende hoofdkleuren: zilv. medaille 3e klasse P. van Velsen en Zonen Voor 24 stuks bloeiende dubbele en enkele hyacinten in ver schillende soorten op glazen le prijs, zilv. medaille le klasse Gebrs. Bijvoet 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse A. Roozen 3e prijs, zilv. medaille 3e klasse Gebrs. Bijvoet Voor 30 verschillende soorten vroege tulpen in bloem, van elke soort 3 in één pot le prijs, zilv. medaille le klasse Gebrs. Bijvoet 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse E. H. Krelage en Zoon (Haarlem) Voor 18 potten bloeiende dubbele tulpen, die door schoon heid en verscheidenheid het meest uitmunten, in elke pot 3 stuks: le prijs, zilv. medaille le klasse E. H. Krelage en Zoon 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse A. Roozen Voor 18 soorten bloeiende crocussen, die door schoonheid en verscheidenheid in kleuren het meest uitmunten, van elke soort 5 in één pot: 2e prijs, getuigschrift A. J. Bos Voor de schoonste verzameling bloeiende en niet bloeiende planten tot versiering: le prijs, zilv. medaille le klasse J. D. Boerkoel 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse G. van der Werff 3e prijs, zilv. medaille 3e klasse D. Crouwels Voor de grootste en tevens schoonste verzameling van

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 178