177 bloeiende dubbele en enkele hyacinten ter versiering le prijs, zilv. medaille 2e klasse A. J. Bos 3e prijs, getuigschrift N. Kramer Voor de best gekweekte verzameling van minstens 10 stuks azalea's indica in bloem: le prijs, zilv. medaille le klasse D. Grouwels 2e prijs, zilv. medaille 2e klasse D. Crouwels Voor de schoonste rozenplant in bloem: le prijs, zilv. medaille 3e klasse G. van der Werff Tweede afdeling Voor 15 stuks bloeiende dubbele en enkele hyacinten in ver schillende soorten le prijs, zilv. medaille 2e klasse A. J. Bos 2e prijs, zilv. medaille 3e klasse A. J. Bos 3e prijs, getuigschrift J. Faase Jr. Voor de schoonste nieuwe, nog niet in de handel zijnde, hyacint in bloem: 2e prijs, getuigschrift A. J. Bos Voor 12 verschillende soorten bloeiende crocussen, van elke soort 5 in één pot: 2e prijs, getuigschrift A.J. Bos Verzameling amaryllis: eervolle vermelding V. Schertzer en Zoonen (Haarlem) Verzameling cyclamen: zilv. medaille 2e klasse E. H. Krelage en Zoon (Haarlem) Collectie Oxalis: zilv. medaille 3e klasse E. H. Krelage en Zoon (Haarlem) (1) Enkele van deze gegevens zijn ontleend aan de Geschiedkundige Kroniek van Bloemendaal, Overveen en Vogelenzang, samengesteld door W. P. J. Over- meer, opgenomen in Help U Zelf, jaarboekje voor de gemeente Bloemendaal 3de en 4de jaargang 1912/13 en 1913/14. (archief gemeente Bloemendaal). (2) Zij aanvaardde in 1863 het erelidmaatschap der Alg. Ver. v. Bloembollen cultuur. (3) Zie ledenlijst blz. 167. (4) Zie voor lijst van bekroonde inzendingen bladzijden 168-170. (5) Zie voor juist aantal bekroningen bladzijden 170-173.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 179