- 232 - en IJmuiden, bij Parnassia, een duinrand weg over een lengte van 2300 meter. Als mogelijke oorzaak wordt ge noemd de verlenging van de pier in IJmuiden. 4. B. en W. maken het ontwerp structuurplan 1969 voor de Haarlemse binnenstad bekend. 5. De Kennemer Bankvereniging Haarlem gaat samen met de Nederlandse Overzee Bank in Amsterdam. 8. De onbewoonde, uit 1890 daterende, villa „Oldenhove" aan de Vijverlaan, nabij het Zuider Buiten Spaarne, wordt door brand verwoest. 10. Plannen worden bekend voor een kunstijsbaan aan de Kleverlaan, die in het seizoen 1970'71 gereed moet zijn. 12. Viering van het 250-jarig bestaan van de Begrafenisbos ,,De vrijwillige Liefdebeurs", thans De Onderlinge van 1719. Men schenkt de stad Haarlem een bedrag, be stemd om de onrendabele top in de kosten van restauratie van een Haarlems pand te financieren. In de loop van het jaar wordt besloten dat dit het pand Begijnhof 20 zal zijn. 13. De R.K. Vereniging Het Heemsteedse Toneel, voortge komen uit De Volksbond en vroeger spelend onder de naam ,,Door Eendracht Sterk", na een bijna zeventig jarig bestaan opgeheven. 14. De vernieuwde Friese Varkenmarkt, met verbreed spoor wegviaduct, in gebruik gesteld. 20. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit een verbin ding mogelijk te maken tussen Middenduin en het Van Geluk's Park. 22. Bij de viering van het 50-jarig bestaan van de Katholieke Vereniging voor het Gezin wordt de heer F. E. Gusten- hoven benoemd tot ridder in de orde van Sint Silvester. 22. Viering van het honderdjarig bestaan van de Ysclub voor Haarlem en Omstreken, met een receptie, waar een boek werkje over de geschiedenis van de club wordt uitgereikt.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 234