233 MAART 4. De burgemeester van Haarlem stelt in de Waarderpolder de rioolwaterzuiveringsinstallatie in gebruik. 18. B. en W. besluiten straten en wegen in Schalkwijk-C te noemen naar eilanden en noordelijke provincies. 22. Het R.K. Sint Jozefkinderhuis aan de Zijlsingel viert zijn 50-jarig bestaan. 28. Burgemeester Mr. O. P. F. M. Cremers stelt in de voor malige kazerne aan de Koudenhorn een centrum annex permanente tentoonstellingsruimte van het Meervoudig Amateur Centrum (Macro) in gebruik. 29. De burgemeester van Heemstede opent de zalen van weverij De Ploeg N.V. uit Bergeyk in het gerestaureerde voorgebouw van het Oude Slot te Heemstede. APRIL 2. De gemeenteraad besluit tot verbetering van de wegen langs Spaarne, Donkere Spaarne en Koudenhorn en te vens tot reorganisatie van Zuiderhoutlaan en Fontein laan. Voorts wordt besloten tot restauratie van het voor malige Schoter Rechthuis. 14. In de vergadering van de Koninklijke Algemene Ver eniging voor Bloembollencultuur wordt meegedeeld dat hét Krelagehuis aan de Leidsevaart verkocht is aan het garagebedrijf Brinkmann. 14. In het kader van het Landjuweel voor amateur-toneel verenigingen, gehouden van 12 tot 19 april, wonen Prinses Beatrix en Prins Claus een voorstelling in de Stads schouwburg bij. 15. Er wordt opdracht verleend tot bouw van een brug over het Noorder Buiten Spaarne bij de Transvaalstraat. 16. De burgemeester van Haarlem slaat de eerste paal voor de verdere bouw van een bureau van politie in de voor malige Koudehornkazerne. In de kazerne is een expositie

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 235