234 ingericht van vondsten die men in de bouwput op de plaats van het afgebroken turfhuis naast de Koudehorn- kazerne had gedaan. 17. Het college van B. en W. brengt een driedaags bezoek aan Zwitserland ter bezichtiging van parkeergarages en vrijetijds-centra voor de jeugd. 21. Provinciale Staten van Noord-Holland besluiten een deel van het huis Beeckesteyn te Velsen te huren ten behoeve van de Culturele Raad van Noord-Holland, die vanuit Bergen naar Velsen zal verhuizen. 25. De Commissaris der Koningin in de provincie Noord- Holland stelt in Zandvoort een dolfirama in gebruik. Dit jaar wordt de kermis gehouden aan het Donkere Spaarne en Koudenhorn in plaats van op de Raaks. 26. Het jaarlijkse bloembollencorso begint ook dit jaar weer in Haarlem. 28. Bij zijn afscheid als directeur van de Koninklijke Neder landse Vliegtuigenfabriek Fokker wordt de heer H. During uit Bloemendaal benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. 29. Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana ontvangen een koninklijke onderscheiding: Officier Oranje Nassau: Mgr. J. A. G. van der Hoogte, vicaris van de bisschop van Haarlem; P. A. Zeven te Bloemendaal; A. L. de Boer, hoofdcommissaris van ge meentepolitie R. Rijkens te Heemstede, oud-onderdirec teur van de N.V. Verenigde Nederlandse Scheepvaart maatschappij D. Langkemper te Aerdenhout, directeur Verkoop bij de N.V. Kon. Ned. Hoogovens en Staalfa brieken te Velsen; dr. ir. C. Mastenbroek te Hoofddorp, directeur van de Veredelings- en Vermeerderingsbedrij- ven van de Nationale Aan- en Verkoopvereniging „Cebe- co"; dr. G. Dekker te Overveen, secretaris-penning meester van de Kon. Ned. Mij tot Bevordering der Ge neeskunst; E. Lefèbvre te Heemstede, directeur N.V. H. D. Tjeenk Willink en Zoons Uitgeversmaatschappij. Ridder Oranje Nassau: J. J. A. Poncin te Santpoort,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 236