235 voorzitter van de Sint Augustinusvereniging te Haarlem L. Wietsma, oud-schoolhoofd te Zwanenburg; mej. G. Hagenbeek, oud-directrice van de Eerste Prot. Chr. Nijverheidsschool voor meisjes te Haarlem; kapitein A. W. van der Heijden (met de zwaarden), officier van de Technische Dienst te Haarlem; H. H. den Exter, ambte naar bij de Luchtmachtstaf; C. Cassee, hoofdambtenaar bij de Rijksnijverheidsdienst van het ministerie van Eco nomische Zaken; K. J. Dijkstra te Heemstede, ere voorzitter van de Haarlemse Broodbakkers Patroonsver eniging; dr. W. J. Schmitz te Heemstede, directeur van de N.V. Ned. Lucifers-Handelsmaatschappij te Amster dam; W. van der Lee, directeur van,,De Keukenhof" te Lisse; Tom Okker, tennisspeler. MEI 1. De N.V. Kousenfabriek Hin gaat een fusie aan met Enkalon in Emmen. Het bedrijf in Haarlem wordt stilge legd. 7. De bewoonsters van de af te breken hofjes van Codde en Beresteyn verhuizen naar nieuw gebouwde huizen achter de kathedrale kerk aan de Leidse Vaart. De stuurgroep recreatiegebied Spaarnwoude biedt het voorontwerp der plannen voor dit gebied aan de Com missaris van de Koningin aan. Spaarndam zal hierdoor in de toekomst watersportcentrum kunnen worden. De minister van G.R.M. verleent vergunning de panden Dreef 40 en 38 van de monumentenlijst af te voeren en te slopen ten behoeve van een complex van woonflats, kan toren en parkeergarage. Eind 1969 zal met de sloop van Huize Oosterhout en de ernaast gelegen villa worden begonnen. 10. De telefoonnummers in Haarlem worden zescijferig. 12. De heer J. J. Jurissen treedt af als voorzitter van het departement Haarlem van de Maatschappij voor Handel

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 237