237 4. Ter gelegenheid van de ingebruikstelling van een zelf bedieningszaak van de Co-Op aan de Amsterdamstraat, op de plaats waar vroeger de Teylerschool gevestigd was, heeft deze coöperatieve vereniging het boekje ,,Dag Teylerschool" uitgegeven. Loco-burgemeester D. J. A. Geluk ontvangt het eerste exemplaar. 6. Oud-burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers ontvangt het grootkruis van verdienste van de Duitse Bondsrepu bliek. 14. Wethouder P. W. Voskuilen stelt de vernieuwde jacht haven van de Haarlemse Jachtclub aan de Spaarndamse- weg in gebruik. 23. Bij K.B. is tot burgemeester van Haarlem benoemd mr. dr. L. de Gou, burgemeester van Venlo. 23. Ir. J. J. Fuyksghot, technisch directeur van Openbare Werken, die 40 jaar in overheidsdienst is, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 23. De secretaris van de Algemene Werkgevers Vereniging, mr. A. M. Boon te Santpoort, is bij het 50-jarig bestaan der vereniging benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 25. Bij zijn afscheid als voorzitter van de Lagere Technische School Sint Petrus wordt ir. G. A. Rosenthal benoemd tot ridder in de orde van Sint Silvester. 26. De eerste fase van de restauratie van de panden Korte Spaarne 23 en 25 is gereed. JULI 4. Bij graafwerkzaamheden in het laantje ten oosten van het Haarlems Tehuis voor Ouden van Dagen aan de Schoter singel worden veel onderdelen van menselijke geraamten gevonden. 16. De gemeenteraad besluit over te gaan tot samenwerking van de Stadsbibliotheek en Leeszaal met de Stichting Katholieke Openbare Bibliotheek.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 239