238 - AUGUSTUS 1. Burgemeester mr. dr. L. de Gou aanvaardt zijn werk zaamheden. De ontwerp gemeentebegroting 1970 ver toont een tekort van 4,4 miljoen gulden. 19. In Hillegom wordt de eerste paal geslagen voor de uit breiding van het beursgebouw van de Koninklijke Alge mene Vereniging voor Bloembollencultuur, die beurs en zetel van Haarlem naar Hillegom verplaatst. 20. Installatie van mr. dr. L. de Gou als burgemeester van Haarlem. Receptie voor de burgerij. 21. Bloemendaal neemt afscheid van gemeentesecretaris G. van Eck, aan wie wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd eervol ontslag is verleend. Hij ont vangt de zilveren erepenning der gemeente. Hij wordt per 1 september opgevolgd door J. J. Hietbrink. 23. De burgemeester van Haarlem plaatst de eerste kolom voor de luifels die langs vele winkels in de Generaal Cronjéstraat zullen worden aangebracht. 29. Ter gelegenheid van het 90 jarig bestaan van H.F.C. wordt in het clubgebouw aan de Spanjaardslaan een door Mari Andriessen vervaardigd beeld van Pim Mulier, oprichter van de club, onthuld. 29. Benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw mr. L. V. Ledeboer, te Bloemendaal, algemeen secretaris van de Ziekenfondsraad. 30. Klank- en lichtspel in Schalkwijk. Wethouder W. van Liemt stelt het nieuwe hofje aan de Jos. Cuypersstraat, achter de kathedrale basiliek, in ge bruik. Dit hofje vervangt de inmiddels afgebroken hofjes van Codde en Beresteyn. SEPTEMBER 1B. en W. besluiten dat deel van de weg Haarlem-Amster dam dat vroeger in de gemeente Haarlemmerliede en

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1969 | | pagina 240