194 Haveré, Dirk van; v. Heems, Hendrik; v. Hellings, Huybert; v. Hellinx, Jan; v. Hendriks, Wijbrand; v. In 1796 municipaal bij de Knep- pelregeering. In 't fondetiehuijs over leden. Hendriks, Pieter; r. Henneklaar, Lucas; r. Mr koekebakker. Als opperman arm overleden. Henneklaar, Gerrit; v. Eerste dobbelaar en kaartspeelder. Als broodbakker er door gebakke. Nader geplaatst als tolgaarder tus sen Amersfoort en Utrecht. In februari 1834 overleden. Henneman, Pieter; v. Hermans, Cornelis; v. Heuvel, Anthony van den; v. Heuvel, Elias van den; v. H(e)ydanus, M.vr. Dogter van een schilder en draat- vlegter. Heydanus, Pieter; v.C. - 1 D. Heyde, Jacobus van der; v. Postmeester te Amsterdam vijf jaa- ren in 't Rasphuijs gecondemneerd in 1833 alhier arm overleden. Heyster, Frans; v. Als dameskapper behoeftig over leden. Hilders, Egbert; v. Koopman in groenten. Thans in 't oudemannehuijs. Hoed, Reinier; v. Hoeff, Gerrit van der; v. Hoeff, Jacob van der; v. Horlogemaker. Bataafsche Lantaarn vulder. Thans geallimenteerd in 't Diaconie Armhuijs. Hoek, Jan van; v. Hogerbeets, Klaas; v. Als pijpebrander behoeftig over leden. Hogerhuysen, Abraham van; v. A. Holsteyn, Jacob; v. Bataafsche schipper op Lijden. Als schipper bedankt. Na Velze ver trokken. Honoré, Petrus Josephus; v.C - 3. Spiegemaker; municipaal en kerk meester bij de kneppelregeering. Hooft, Govert; v. Als metzelaarsknegt in het gasthuijs overleden. Hoogmoet, Nicolaas van; v. Hoogmoet, Hendrik van; v. Hoogstraaten, F. S. van; v. Hoogstrate, P. B.v. Hoorn, Willem van; v. Koornmolenaar. Nader wijnkooper en kroeghouder. In 1828 in 't oude mannehuijs overleden. Hoosbeek, Cornelis; v. Muzikant bij de Keeze schutterij. Als broodbakker bankroet en arm overleden. Hopman, Abram; v. Als kruijdenier overleeden. Horst, Gerrit van der; v.C. - 2D. Horst, Nicolaas van der; v. Turfdrager en nagtwagt. Bij zijn zoon in het Buijtenhuijs overleden. Horstman, Hendrik; v.A. Bataafsche boereschout en commies van Confoye en Licente te Zand- voort. Als commies geremoveerd om reden hij zig aan de gelde te buijten heeft gegaan. Arm overleden. Horstman, Fredrik; v. Houtemulder, Hermanus; v. Houtman, Anthonie; v.C. - 5. Als boterwinkelier en tabaksfabri- keur bankroet na Gouda vertrokken Houw, Cornelis de; v. Hulst, Elias van der; v. Hurk, Reynier van der; v. Huygens, Willem; v. Horlogiemaker. In 't Oudemanne huijs overleden. Huijgens, Gerrit; v. Huijsman, Jan Paulus; v.A. Huijzer, Christiaan; v. Jans, Ide; v. Janse; Willem; r. Jansen, Carel Lodewijk, v.A. Jansen, Weinand; v. Jansen, Hannes; v. Jansen, Gerrit; v. Jong, Cornelis de; v.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 196