197 Makké, Jan; v. Mansem, Adrianus van; v. Martens, Jacobus; v. Martin, Jan; v. Matthijsse, Albertus; v.C. - 4. Als yzerkramersknegt eerloos uijt zijn dienst weggejaagt en in het Diaconie Armhuijs overleden. Mayne, Johannes Leonard de; v. Notaris en procureur. Municipaal bij de Kneppel regeering. Voort- vlugtig met de huijsvrouw van HA: Assink. Meeselaar, Casper; v. Publieke hoerewaard en als kroeg houder overleden. Meeuwen, Adr. Hendr.v. A. Meiman, Hendrik; v. Mengeler, Hendrik; v. Metman, Jacob van; v.A. Meyden, Jan van der; v. Onderwijzer in de Herformde Gods dienst. Nader scheepsdomine. Thans porder en geheyme hoerewaard. Meyden, Anthony van der; v. Meyer, M.vr. Dochter van de kroeghouder Frans Meyer. Thans in groote armoede in 't Damsteegje woonachtig. Meijer, Cornelis; v. Meyer, Andries; v. Meyer, Frans; v. Kroeghouder. Bataafsche houttel- der. Behoeftig overleden. Meylink, Nicolaas; v. Meylink, Bernardus; v. Meylink, Jan; V. Michael, Jan; v.C. - 3. Uijt Napoleon zijn dienst weten te komen om reden van slegt te kun nen zien. Maar in 1815 voor het beleg voor Naarden waaren zijn oogen geopend en gaf zijn persoon vrijwillig in dienst voor vaderland en oranje en is thans door onze goede Koning Vader Willem eervol gepen sioneerd als Kapiteyn van de genie. Middeldorp, Hendrik; v. Milats, F. A.v. Moerbeek, Gerrit; v. In 't Buijtenhuijs overleden en zijn huysvrouw als hoerewaardin na Alkmaar vertrokken. Moersel, Frans van; v. Lid van 't zogenaamde vliegende legertje. Als Bataafsche lantaarn- vulder overleden. Mokkaart, Hendrik; v. Thans kapper en paruijkemaker. Moolenaar, Pieter; v. Mooy, Jan; v. Mooy, Lodewijk de; v. Mulder, Pieter; v. Mulekom, Jan van; v.A. Musschert, Jan van; v.A. Muyderman, Jan; v. Nederkoorn, Johannes; v. Als boekhouder van den Heer Bar- naart overleden. Neef, Jan de; v. Mr Stoelemaker. Behoeftig over leden. Nieuwenhoven, Jan; v. Als zadelmaker bankroet en arm overleden. Nieuwenhuijse, Pieter; v. Als broodbakker bankroet. Daarna geplaatst als pijlder en deurwaarder bij de belasting op 't gemaal. Als dronkaart overleden. Nieuwenhuijze, Cornelis; v. Nolet, Willem Eliasz; v. Nolet, Elias Willemszv. Nolet, Elias; v. Nooy, Wouter de; v. Smerige polier en kippekoper. Be hoeftig overleden. Nooy, Simon Adriaan de; v.C. - 6 D. Nijens, Jan; v. Mr kleermaker. Krankzinnig in 't Buijtenhuijs overleden. Nijs, Martijn; v. Nijs, Pieter de; v. Nijs, Pieter de; v. Nijs, Hendrik de; v. Mr stoelemaker. In 't Roomsche Armhuijs overleden. Obdam, Jan; v. Adjudant bij de Keeze schutterij. Bataafsche taxeerder van 't rundvee. Daar van geremoveerd. Nade(r) timmermans en sloopersknegt. Voor

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 199