201 - vanger voortvlugtig en de boek houder de zak en nooit weer ge- plaast. Thiel, Jan van; v.A. Mr blikslager. Thans lak en fernis fabrikant. Thole, Roelof; v. Tiel, G. van; vr. G. van Tiel en M. van Tiel, ge zusters, bijde dogters van een blik slager of "ketelapper. Bijde nog in leven. Tiel, M. van; vr. G. van Tiel en M. van Tiel, ge zusters, bijde dogters van een blik slager of ketellapper. Bijde nog in leven. Tiel, Hendrik van; v. Keurslijfmaker. Bataafsche schip- persknegt op Lijden. Arm over leden. Tiel, Jr, Jan van; r. Til, Gerrit van; v. Timmerman, Hendrik; v.A. Timmers, Jan; v. In 't Roomsche Armhuijs overleden. Tit, Jacobus; v. onderwijzer in de Herformde gods dienst. In 't Diakonie Armhuijs overleden. Tomberg, Godefridus; v. Tongeren, Jacob van; v. Triest, Arend van; v. Trot, Matthijs; v. Turenhout, Gerrit van; Lindwever. Adjudant bij de Keeze schutterij. Door groot schreuwen als boomsluijter van de rolhuijzen behoeftig overleden. Tuijlen, Pieter; v. Als chirurgijn etc. behoeftig over leden. Tuijn, Arie van; v. Tweehuijzen, Leendert; v.A. Urbanus, Karei; v.A. Mr. schoenmaker. Thans gealli- menteerd in 't Diaconie Arm huijs. Urbanus, Pieter; v. Kleermaker. Bataafsche nooder ter begraaffenis. Een eerste vuijlbek. Uijlenburg, Jan; v. Bataafsche nagtwagt. Overleden. En zijn huijsvrouw bekend onder de naam van Aalle de zuijgster. Vaart, Egbert van der; v. Als broodbakker overleden. Vallenduck, Jan; v. Lindweever. In het Diaconie Arm huijs overleden. Valter, Willem; v.C - 6. Valter, Pieter; v. Vechelen, Gabriel van; v. Vechelen, Frans van; v. Vechelen, Evert van; v. Veen, Anthony; v. Vegt, Willem van der; v. Veldhuijze(n), Albertus Ludovicus; v.C - 5. Velthuijs Fredrik; v. Verbaarschot, Willem; v.A. Voor 't front van de Keeze schutterij infaam gekasseerd. Als kapper be hoeftig overleden. Verbeek, Jan; v. Verbrugge, Nicolaas Bontev.C. - 4 A. Verdek, Cornelis; v. Verhaaren, Jan; v. Verkruijsen, Gerrit; v. Verkruijssen, Joris; v. Verlaat, Cornelis; v. Vermey, Cornelis; v.A. Verponde, Abram; v.A. Verschuijl, Cornelis; v. Vervooren, Gerrit Jansz.v. C. - 4. Vervooren, Anthony; v. Verweyde, Hendrik Wilh.; v. Veylbrief, Isaac; v. Vierhout, Dirk van; v. Vinne, Laurens van der; v. Vinne, Jan van der; v. Visser van Aalst, Dirk. zie Aalst. Vlaskamp, Harmen; v. Vollenhoven, Willem Jan van; v.C. - 2 Voorst, Hubertus van der; v. Voort, Lammert van der; v. Vorss, J. F.v. Vorss, Fredrik; v. Vorst, Jacobus van der; v. Vos, Jan Willem; v.C. - 1.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 203