20 meester, burgemeester van Hoofddorp, worden door de voor zitter op de Hoofdwacht ontvangen en vervolgens rondgeleid langs Haarlemse hofjes. 26 septemberIn het kader van de door de gemeente Haarlem georganiseerde „Opreghte Dag" worden 's middags en 's avonds een groot aantal belangstellenden, onder wie vele jongeren, op de Hoofdwacht ontvangen door de bestuursleden Luyten, van der Steur en Wiegel. Aardig was dat bij enige jonge bouw vakkers een intense belangstelling voor bouwkundige con structies van de Hoofdwacht bleek te bestaan. De Hoofdwacht In het jaar 1970 heeft een goede verstandhouding bestaan met de medegebruikers van onze verenigings-zetelde Kring Haarlem van de Bond van Nederlandse Architecten en het College Bourguignon. Ons bestuur vergaderde in 1970 zeven maal in de Tadema kamer. In Augustus werd in de Hoofdwacht ingebroken. Gelukkig had men zich geen toegang tot de Tadema kamer weten te verschaffen en werd er niets vermist. Enige schade aan het gebouw is door de gemeente hersteld. De inbrekers moeten wel enige acrobaten-toeren verricht hebben om via het balcon "boven de hoofdingang het gebouw binnen te dringen en, blijk baar na ontdekking, in paniek via de W.C. het gebouw te verlaten. Vertegenwoordiging van onze vereniging Zoals gebruikelijk hebben Uw voorzitter en secretaris „Haerlem" vertegenwoordigd op de nieuwjaars recepties van de Burgemeester van Haarlem en van de Commissaris der Koningin in de Provincie Noord-Holland. Bovendien waren zij aanwezig bij de receptie op 19 augustus 1970 van de heer D. J. A. Geluk ter gelegenheid van diens 25-jarig wethouder schap en bij de afscheids receptie van de afgetreden wethouder, de heer W. F. Happé op 7 september 1970. Onze voorzitter vertegenwoordigde onze vereniging op 12

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1970 | | pagina 22