259 Ridder Nederlandse Leeuw: mgr. drs. Th. H. J. Zwartkruis, b'^chop van Haarlem; W. Mensink, lid van Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land; IR. W. H. Schoenmaker, Velsen, lid van de Raad van bestuur van Offlcier^Oranje-NassauC. Spoelder, Brussel (vroeger te Haarlem), voorzitter van de Nederlandse Vereniging te Brussel; P Hummelen, di recteur van het Huis van Bewaring II; MR. M. A. V. Slingenberg, di strictsdirecteur in het district Arnhem van de Amsterdam-Rotterdam Bank NV'C. van der Wel, hoofdingenieur van het kadaster, werkzaam op het bureau van de landmeetkundige dienst te Haarlem; IR. C. van Leeuwen, Bloemendaal, ingenieur bij Van Hattum en Blankevoort NV. IR A van der Toorn, directeur van de Technische en Nautische Zaken bij de Koninklijke Nederlandse Redersvereniging te s-Gravenhage W. M. A. van Rossum, Aerdenhout, inspecteur A bij de Rijksluchtvaart dienst; J. G. J. Bosman (bij bevordering), Aerdenhout, voorzitter van het hoofdbestuur van de Nederlandse Bioscoopbond; dr. J. P. W. A. van Braam Houckgeest, Bloemendaal, voorheen hoofd van de afdeling we tenschappelijke en technische publikaties bij Koninklijke Shell Labora torium te Amsterdam; J. H. Ockels, hoofdaccountant bijde Ru ^ac countantsdienst, hoofd van het bureau Haarlem; MR. J.H. van Wijk, administrateur bij de directe financieringen van het ministerie van Pi- Ri dderOran j e-N assauA. Thomas, voorzitter van het college van ouder lingen van de Evangelisch Lutherse kerk te Haarlem, oud-lid van de Evangelisch Lutherse Synode en van de Synodale pensioenraad; A.KUIJ- per, hoofdinspecteur B bij het Provinciaal Elektriciteitsbedrijf van Noord-Holland; J. A. G. Bonder, Santpoort, hoofd van een school voor openbaar lager onderwijs te IJmuiden; mejuffrouw C. M. Dekker, lera- res aan de bijzondere opleidingsschool voor kleuterleidsters; J. J. Numan ing.. Aerdenhout, waterbouwkundige van de Rijkswaterstaat; L. 1 im mers, Heemstede, secretaris van de Nederlandse Stukadoors-Patroons bond'; M. van Beem, Overveen, accountant; ir. L. C. den Ouden, Sant poort, onderdirecteur Nieuwbouw Hoogovens; J. J. Veltkamp, Driehuis, chef sectie Personeelsvoorziening Hoogovens; Albert de Klerk, orga nist; pater H. J. M Hooy, kapelaan van de parochie van Nuestra Senora de Perpetua Socorro in Peru, vroeger in Haarlem woonachtig. De leden van de Provinciale Staten nemen deel aan de verkiezing van de Eerste Kamer en besluiten tot aankoop van Oud-Woestdum in Aerden- hout-V ogelenzang. Een pand op de hoek van de Gedempte Oude Gracht en de Zuiderstraat, waar vroeger een schuilkerk is geweest, wordt als sherry-bar in gebruik genomen. 30 Gedurende de zomermaanden wordt het terras voor het voormalige restaurant Brinkmann aan de Grote Markt als horeca-bednjf geëxploi teerd. MEI 1 Kerko, voorheen Haarlemse Overhemdenindustrie P. L. Kerkstra N.V.,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1971 | | pagina 261