407 Ridder Nederlandse Leeuw: ir. R. Dufour, Aerdenhout, oud-curator en oud-lid van het college van bestuur van de Universiteit van Am sterdam; ir. H. J. Bergsma, Amsterdam, hoofd-ingenieur-directeur der PTT/directeur Telefoondistrict Haarlem (zie 31 juli). Officier Oranje Nassau: dr. H. J. Krauweel, Bennebroek, directeur van het medisch consultatiebureau voor alcoholisme en directeur van de Jellinekkliniek te Amsterdam (bij bevordering); prof. ir. J. M. Kuijpers, Haarlem, oud-adjunct-directeur van de HTS in Haarlem en oud-leraar aan de lerarenopleiding „Cornelis Douwes" in Amster dam; mr. G. C. Du val Slothouwer, Haarlem, secretaris van de Al gemene Werkgevers Vereniging; mr. J. E. Goudsmit, kantonrechter te Haarlem; mgr. dr. H. .W J. Kuipers, vicaris-generaal van het bis dom Haarlem; luitenant-kolonel J. F. G. Einthoven, van het wapen der artillerie, Heemstede (met de zwaarden); H. E. Möckel, Aerden hout, directeur Inkoop bij Hoogovens; mr. J. A. van Lanschot Hubrecht, Wassenaar, algemeen secretaris van de Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel te Haarlem; drs. N. H. M. W. van Wersch, Haarlem; algemeen secretaris van de Land- en Tuin- bouwbond LTB. Ridder Oranje-Nassau: J. van Aalst, Haarlem, administratief hoofd ambtenaar bij de provinciale directie voor de Landinrichting in Noord-Holland; E. J. Lodewijks, Haarlem, oud-gemeentelijk inspec teur van het onderwijs; D. Beets, Heemstede, oud-leraar aan de Coornhert Scholengemeenschap te Haarlem; A. Everaars, Haarlem, oud-directeur van een school voor bijzonder M.A.V.O.; Ph. van Buuren, Haarlem, hoofdcontroleur A van 's Rijks belastingen ter in spectie der directe belastingen, le afdeling; P. Ferwerda, Haarlem, districtsbouwkundige A bij de Rijksgebouwendienst; J. D. Wiersma, Heemstede, directeur KLM-Autobusbedrijf N.V.; A. P. Ruige, Zand- voort, gezagvoerder DC-8 bij de KLM; J. van der Schaaf, Benne broek, planningcoördinator bij de KLM; C. de Heer, Haarlem, bu reau voor bijzondere diensten der PTT; F. Meijers, Bloemendaal, chef toezicht uitvoering werken bij de afdeling nieuwbouw bij Hoog ovens; Piet Kee (organist), Heemstede; L. C. A. van Kuijk, Haarlem, staffunctionaris van de afdeling Public Relations bij de Hoogovens. Gouden Eremedaille Oranje-Nassau: G. H. Arends, Haarlem, huis meester bij het huis van bewaring 2; J. A. van Calmthout, Haarlem, oud-sociaal ambtenaar A bij het huis van bewaring 2; G. H. Dolman, Zandvoort, adjudant der rijkspolitie; mevrouw G. Westendorp, Haar lem, oud-hoofd van de afdeling reclassering van de vereniging voor onbehuisden te Amsterdam; mejuffrouw M. A. A. W. van der Weijden, Heemstede, administratief hoofdambtenaar B ter provincale griffie van Noord-Holland; W. Hoorn, Haarlem, adjudant van ge meentepolitie; W. A. van Soest, Haarlem, adjudant van gemeente politie; H. J. de Liefde, Haarlem, oud-commies A van 's Rijks be lastingen; mejuffrouw G. I. Phoa, Haarlem, hoofdverpleegster in het Marine hospitaal te Overveen; J. Groot, Santpoort, dirigent van mu ziekverenigingen; A. Postema, Overveen; A. Loos, lid/oud-bestuurs lid van de Zandvoortse Reddingsbrigade.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1973 | | pagina 409