417 In 1972 overledenen* JANUARI 10 D. Kikkert, Heemstede, oud-hoofd van de Dreefschool, vereerd met de zilveren erepenning der gemeente Heemstede. 25 Arthur Wijsmuller, Bloemendaal, directeur Zeesleepvaart- en Ber gingsbedrijf Bureau Wijsmuller. FEBRUARI 16 A. F. Bollerman, oprichter van een accountantskantoor en oud-lid van het kerkbestuur van de kathedrale basiliek Sint Bavo. MAART 25 Henk Bakker, toneelschrijver, vroeger regisseur en lid van de Toneel vereniging „J. J. Cremer". 31 P. Barend, oud-voorzitter en ere-voorzitter van de afdeling Haarlem van de Haarlemse Schilderspatroonsvereniging en oud-voorzitter van de Haarlemse Handelsvereniging. APRIL 30 P. A. M. Hoogeveen, Santpoort, directeur-eigenaar van het vroegere Minerva-theater in Heemstede. MEI 9 IR. W. Badon Ghyben, oud-secretaris van het Cruquius-museum. 12 dr. M. H. P. M. Eysvogel, keel-, neus- en oorarts, oud-voetballer en bestuurslid van de Koninklijke Voetbalclub H. F. C. 18 prof. J. Bronner, Laren, vroeger Haarlem, oud-hoogleraar aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten en schepper van het Hilde- brand-monument. 22 Mevrouw mr. E. A. J. Scheltema-Conradi, advocaat, oud-lid van de gemeenteraad en oud-wethouder. 26 G. van Waard, oud-administrateur van de Haarlemse Vereniging tot bestrijding der tuberculose en vroeger organisator van de jaarlijkse Emma-bloemcollecte. JUNI 4 mr. C. W. Thöne, Bloemendaal, oud-president van de Amsterdamse rechtbank en oud-directeur van Teylers Stichting. 19 IR. H. Hollaar, oud-directeur van het Gemeentelijk Waterbedrijf.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1973 | | pagina 419