419 Overledenen in 1973 JANUARI 7 mgr. J. van Oord, oud-bisschop in het bisdom Haarlem van de Oud- Katholieke Kerk. 13 prof. dr. ir. R. J. Forbes, oud-hoogleraar aan de Amsterdamse Uni versiteit en oud-secretaris van de Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen. 19 ir. F. W. van Roggen, Arnhem, oud-hoofdingenieur van de Provin ciale Waterstaat Noord-Holland. 22 J. van Vliet, pionier van de vereniging van volkshuisvesting ten be hoeve van het personeel der N.Z.H. „Eigen Haard" (later opgenomen in „Randstad"). 23 Mejuffrouw A. M. Boerée, Bloemendaal, oud-onderwijzeres in Haar lem. D: H. Suerink, oud-directeur van de Gemeentelijke dienst voor Sociale Zaken. FEBRUARI 7 dr. W. G. L. Wieringa, oud-leraar aan het Lorentz-lyceum, samen steller van historische diorama's, die aan het Frans Halsmuseum zijn geschonken. 9 J. J. Schnerr, oud-directeur van de Haarlemse Werkplaatsen. 12 J. de Braal, bestuurslid en mede-oprichter van de Christelijke Tech nische School. 15 A. E. Ruys, Aerdenhout, oprichter en oud-directeur van A. E. Ruys n.v. (papierhandel) te Haarlem. 20 H. M. Janssen, hoofd van de afdeling bevolking, militaire zaken en verkiezingen ter gemeente-secretarie. 25 W. J. H. Maschhaupt, arts en oud-adjunct-directeur van de Gemeen telijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst. MAART 5 J. R. Jansen, Bloemendaal, oud-hoofd van de I.V.O.-school. 7 C. J. van der Ploeg, oud-lid van de Tweede Kamer voor de K.V.P. en oud-voorzitter en ere-voorzitter van „Sint Deüs Dedit", Katholieke bond van personeel in agrarische voedings- en genotmiddelen. 13 A. van Meerten, oud-directeur van de Pedagogische Academie, de vroegere Rijkskweekschool voor Onderwijzers(essen). APRIL 1 mr. B. E. van Tijn, advocaat en procureur. 15 N. J. van der Linden, Heemstede, 40 jaar lid geweest van de gemeen teraad en onderscheiden met de gouden erepenning van de gemeente. 24 H. A. J. Drost, Heemstede, em.-pastoor der r.k. kerk.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1973 | | pagina 421