420 MEI 12 Mejuffrouw A. Hoeflake, beheerster van het Museum Enschedé. JUNI 9 jhr. dr. J. C. Mollerus, oud-secretaris van de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Haarlem en omstreken. 13 H. Vis, Bloemendaal, lid van de gemeenteraad. dr. L. M. van Dis, oud-rector van het Coornhertlyceum. 18 P. C. Zanen, Heemstede, oprichter Aannemingsmaatschappij P. C. Zanen. 19 P. C. André de la Porte, Ede, oud-directeur en oprichter van Alge meen Import- en Exportmaatschappij André de la Porte aan het Florapark. 20 E. J. van Lent, oud-wethouder van Heemstede, onderscheiden met de gouden erepenning van de gemeente Heemstede. 25 Th. S. J. Hooy, Heemstede, oud-lid van de Eerste en Tweede Kamer en oud-lid van de gemeenteraad van Haarlem. JULI 2 J. H. Luyken, oud- en ere-voorzitter van de voetbalclub E.D.O., ere lid afdeling Haarlem van de Kon. Ned. Voetbalbond. 16 mr. M. D. Proper, lid van het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Nine van der Schaaf, Bloemendaal, schrijfster. 27 E. J. Lodewijks, oud-gemeentelijk inspecteur voor het lager- en kleu teronderwijs. AUGUSTUS 2 mr. M. A. Stufkens, oud-griffier der Staten van Noord-Holland. 18 mr. drs. J. H. A. M. van Son, advocaat en procureur. 29 H. Th. Fibbe, makelaar in onroerende goederen, oud-bestuurslid van Haarlems Bloei. SEPTEMBER 15 mr. H. B. Wildt Meijboom, oud-voorzitter van de Raad van Arbeid te Haarlem en oud-wethouder van Bloemendaal. 17 jhr. dr. C. G. J. von Winning, oud-gynacoloog van de Maria-stich- ting. 30 prof. dr. A. Verjaal, Heemstede, hoogleraar te Leiden, vroeger staf- neuroloog Maria-stichting, Diaconessenhuis en Koningin Emma-kli- niek.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1973 | | pagina 422