380 Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr. J.L. Andreae, Bloe- mendaal, officier van justitie, hoofd van het arrondissementsparket Haarlem; jhr. mr. C.C. van Valkenburg, Bloemendaal, voorzitter van de Hoge Raad van Adel. Officier in de orde van Oranje-Nassau: J. Mourik, Haarlem, directeur postkantoor der le klasse te Leiden; J.V.M. van Toulon van der Koog, Bloemendaal, adviseur van de directeur inkoop van Hoogovens IJmui- den BV; L.A. Elferink, Haarlem, vice-voorzitter van het Produktschap voor Siergewassen (bij bevordering); drs. W.F.M. Wentholt,Bloe mendaal, onderdirecteur van de Dienst Sociale Verzekeringen van het Gemeenschappelijk Administratiekantoor te Amsterdam. Ridder in de orde van Oranje-Nassau met de zwaarden: de eervol ont slagen majoor G.C. Uijldert, Heemstede, van het dienstvak van de offi cieren voor speciale diensten der infanterie. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: ds. D. Ringnalda, emeritus-pre dikant van de gereformeerde kerk te Haarlem; mevrouw ds. A.E.A. Went-van der Vring, Bloemendaal, algemeen secretaris van de Stich ting oecumenische hulp aan kerken en vluchtelingen en remonstrants predikante; A. Nawijn, burgemeester van Zandvoort; K. de Graaf, Haarlem, plaatsvervangend directeur gemeentelijke Dienst voor Sport en Jeugdzaken; J. Ramkema, Zandvoort, oud-hoofd van een openbare school voor gewoon lager onderwijs; mej. E.M.J. Roozen, Overveen, directrice van de Mariaschool voor mavo te Haarlem; M.l.O. Branse, Haarlem, directeur van de openbare scholengemeenschap voor lavo en leao „Mr. A. Bruch"; J. van der Veen, Haarlem, hoofdcommies A, sectiechef van s Rijks Belastingen bij de Fiscale Inlichtingen- en Op sporingsdienst; A. Overmeer, Haarlem, journalist, schrijver van deze kroniek en voorzitter van de Stichtingen Consultatiebureau voor Alco hol en Drugs en Kliniek voor verslavingsziekten; W.F. Timman, Haar lem, hoofdcommies van 's Rijks Belastingen ter inspectie der omzet belasting; H. ten Hoopen, Santpoort, technisch hoofdambtenaar voor bijzondere diensten bij Rijkswaterstaat; L. Behr, Haarlem, oud-bureau chef voor bijzondere diensten der PTT; ir. W.H. Engelkes, Santpoort, hoofd van de afdeling Ontwikkeling Installaties bij Hoogovens IJmui- den BVir. W. Leek, Aerdenhout, voorheen directeur van Dames- en Kin- dermantelfabriek H. Berghaus BV, Amsterdam; B.J. Holleboom, Overveen, oud-conditietrainer van de Koninklijke Nederlandsché Schaatsenrijdersbond; mevrouw S.J. Kleyn-van Wijk, Haarlem, presi dente van de Commissie Internationale Zaken van de Young Women's Christian Association (YWCA) Nederland; Michel van der Plas, Aer denhout, publicist. Gouden eremedaille Oranje-Nassau: J. Bultje, Haarlem, adjudant ge meentepolitie, pi v. chef kinder- en zedenpolitie (bij bevordering); F. Bloemink, lid van de gemeenteraad Bennebroek; A.E. Benjamins, Haarlem, oud-onderwijzer aan de Dr. A. van Voorthuyzenschool; E. van Rheenen, Haarlem, werkmeester bij de NV Nederlandse Spoor wegen; A.W. la Pierre, Spaarndam, chef van de afdeling Uitvoering Middenstandswetten bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam; J.C. Allard, Haarlem, voorzitter van de afdeling Haarlem

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1976 | | pagina 382