MEI 381 van de Grafische Bond NCV, secretaris van de Haarlemse Christelijke Besturenbond CNV; N.M.J. Rees, Bloemendaal, medewerker vaktech nisch bureau W.K.D. bij Hoogovens IJmuiden BV; J. Kuijl. Bloemen daal, chef de bureau (Nieuwbouw) bij Hoogovens IJmuiden BV: B. Berghoff, Zandvoort, secretaris van de biljartvereniging „Rem brandt" te Amsterdam; mej. MJ. van der Mije, Zandvoort, oud-hoofd van de huishouding van het bejaardenhuis „Het Huis in de Duinen A. Tabernal, Santpoort, lid-oud voorzitter van de toneelvereniging „Jan van Dommelen". Zilveren eremedaille Oranje-Nassau met de zwaarden: adjudant-onder- officier-instructeur L.A. van Oijen, Haarlem, van het dienstvak der aan- en afvoertroepen; sergeant-majoor-motortransport N.C. Schouwenaar, Haarlem, van het dienstvak der aan- en afvoertroepen. Zilveren eremedaille Oranje-Nassau: J. Dankelman, Haarlem, oud- medewerker bij de NV Nederlandsche Spoorwegen; A. F. Brinkhuis, Haar lem, schilder bij de NV Nederlandse Spoorwegen; A.H.A. Timmers, Haarlem, oud-hoofdemployé der PTT. Bronzen eremedaille Oranje-NassauF. de Haan, Haarlem, chauffeur bij Van Gend en Loos NV; M.W.M.H. van Deursen, Zandvoort, typograaf Drukkerij Van Deursen. (H.J. Kollaard, employé 2e klasse der PTT te Haarlem, wie de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau was toegekend, heeft om persoonlijke redenen gemeend af te zien van de onderscheiding.) 1 mr. P. Robert, werkzaam op de afdeling openbare werken ter gemeen tesecretarie, treedt in functie als secretaris van de Schoonheidscommis sie. 6 Ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de Provinciale Planolo gische dienst wordt in gebouw Noord-Holland een tentoonstelling ge houden onder de titel „50 jaar planologie". De heer G.H. Jansen, vroeger werkzaam bij het Provinciaal Opbouw-or- gaan Noord-Holland, promoveert aan de Rijks Universiteit in Utrecht tot doctor in de sociale wetenschappen op het proefschrift: „Eeuwige kroeg" - hoofdstukken uit de geschiedenis van het openbare lokaal. 7 Herdenking van het vijftigjarig bestaan van de Rotaryclub Haarlem; een actie zal gevoerd worden mee te werken aan de restauratie van het Teyler's museum, waarvoor is opgericht „Vrienden van het Teyler s museum". 8 Op twee zaterdagen maken leden van de Hengelsportvereniging Haar lem grachten en wateren schoon en halen onder meer 250 fietsen en vele fornuizen en schoenen op. 1 De heer P.M. Capelle, Spaarndam, promoveert tot doctor in de bouw kunde aan de Technische Hogeschool te Delft op een proefschrift over de Mooie Nel. 3 De Vereniging Pro Juventute neemt de nieuwe behuizing aan de Haze- paterslaan (vroeger Oranjekade) in gebruik.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1976 | | pagina 383