Overledenen in 1976 JANUARI FEBRUARI MAART APRIL MEI 395 8 Herman van der Horst, Vogelenzang, cineast. 12 IR. C. Thomese, Den Haag, oud-hoofdingenieur-directeur van de Pro vinciale Waterstaat van Noord-Holland. 7 Jan David Wolterbeek, zendingsarbeider, docent aan de Theologische Hogeschool te Djokja en na 1946 aan het Zendingscentrum van de Geref. Kerken te Baarn. Samensteller van een bijbelse correspondentie in het Javaans. 23 dr. C. Belonje, Heemstede, arts. 7 Mevrouw C. Stemler-Tjaden, oud-wethouder van Zandvoort. 13 G. van Muluhom, O.S.A., vroeger bejaardenpastoor van de inrichtin gen Zuiderhout en Boerhaave. Th. J.H. Verhoeven, Heemstede, oud-wethouder. M.C. de Jong, oud-luitenant-ter-zee, oud-directeur van Rubberfabriek v.h. Gebr. Merens en oud-districtscommissaris van de padvinders. 15 B.J. Wieland Los, oud-leraar lichamelijke opvoeding en oud-leider van gymnastiekverenigingen. 22 F. Tijsterman, Heemskerk, vroeger werkzaam bij de Gemeentelijke accountantsdienst van Haarlem en penningmeester van de Coöperatie ve Associatie voor Uit vaartver. 26 Ernst Bartels, Zandvoort, directeur van de Stichting Mondiaal Alter natief, veldbioloog en ecoloog. 30 IR. W. Mensert, oud-directeur van het Provinciaal Waterleidingbedrijf van Noord-Holland. 15 W.C. Bier, Bloemendaal, oud-raadslid, oud-voorzitter Vereniging van oud-illegale werkers in Bloemendaal. 28 C.J. Krug, Bloemendaal, oud-directeur van de Verf- en Glashandel krug-Kerrebijn b.v. 6 P. Zegwaart, Heemstede, oud-lid van de gemeenteraad en vroeger be stuurslid van de K A B O (katholieke ambtenarenorganisatie).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1976 | | pagina 397