Overledenen in 1978 2 Mevrouw A. Dekker-Jonker, Breda, vroeger kinderarts in Haarlem. 7 Mgr. L.J.H. Wolf, Bloemendaal, rector van Dennenheuvel, ereka pelaan van de paus. Januari 16 Dr. D J. Bakker, Heemstede, oud-schoolarts. 23 B.FEnschedé, Heemstede, oud-president-directeur van de Grafi sche Inrichting Joh. Enschedé en Zonen B.V. 25 Wassyli Karpora, oud-hoornist van het Noordhollands Philhar- monisch orkest. 26 Mr. C.M.J, de Jongh, Heemstede, oud-griffier bij het kantongerecht te Haarlem, vroeger lid van vele besturen. 27 Drs. B.P.A.R. Bakker, Bloemendaal, directeur bij de VNU (Ver enigde Nederlandse Uitgeversbedrijven), vroeger directeur van de Geïllustreerde Pers. 12 R. Gudde, gepensioneerd gezagvoerder bij de KNSM, bestuurslid Nederlandse Kaap Hoorn-vaarders. 13 Dr. W. Hoefnagels, Aerdenhout, oud-staatssecretaris van finan ciën, oud-president-directeur van Koninklijke Scholten-Honig. 26 J. Stork, Bennebroek, tandarts. Maart 7 L. Baruch, apotheker. 13 L. Alles, oud-leraar Sint Ignatius-college Amsterdam. 16 Ir. C.H. Holgen, Bloemendaal, oud-directeur van Conrad-Stork B.V. 20 J.G.M. van WALSEM, Heemstede, arts. 22 E. Fraenkel, Bloemendaal, rustend tandarts. 25 Th de Vries, kerkmusicus. 28 J.G. Ranneft, oud-hoofdcommissaris van de Padvinderij in Ne- derlands-Oost-Indië 30 J.P. van Balen Blanken, erevoorzitter en oud-voorzitter van de voetbalclub „Haarlem". April 7 Mr. G.J.H. de Leeuw, Amsterdam, vroeger lid van de gemeenteraad van Haarlem en advocaat en procureur. Jos. Hooghout, Bloemendaal, kunstschilder. 9 H.Th.M. Mekenkamp, oud-penningmeester van de Interdiocesane Kostersbond Sint Willibrordus. 20 Mevrouw mr. A.J.H. Gaasterland-Braaksma, Heemstede, oud-lid van de gemeenteraad, voorzitter van de woningbouwvereniging ,,De Haemstede". 28 A. Koomen, erelid en oud-voorzitter van de Eerste Coöperatieve Associatie voor Lijkbezorging. 288

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1978 | | pagina 290