289 4 Prof. K.F.W. Seitzinger, postzegelontwerper. Mr. W.M. Paardekooper Overman, Zeist, oud-officier van justitie bij de Haarlemse rechtbank. 7 A. Phiuppo, Bennebroek, kerkvoogd Hervormde Gemeente. 9 T. Jansen, oud-directeur van het reisbureau Centouri. 13 G.N. de Heer, Zandvoort, oud-gemeentearchivaris. 17 Dr. S. Posthuma, Naarden, vroeger Aerdenhout, oud-geneesheer van het Rode Kruis Ziekenhuis te Beverwijk, voorheen actief speler van de Haarlemse cricketclub ,,Rood en Wit". 18 F. Albrecht, Rolde, oud-lid van Gedeputeerde Staten van Drente, vroeger voorzitter van de fractie van de Partij van de Arbeid in de Haarlemse gemeenteraad. 1 P. Leffelaar, Laren, oud-directeur van het Museum Singer aldaar, vroeger kunsthandelaar in Haarlem. 4 R. Prosée, oud-rector van het Karei van Manderlyceum. 5 C.M. Roozen, Heemstede, bloembollenkweker, oud-lid van het bestuur en van de Raad van toezicht van de Rabo-bank Heemste- de-Zandvoort. 6 N.P. Jager, Santpoort, oud-voorzitter en erelid van het district Kennemerland van de Nederlandse Bridgebond. 9 P.M. Biersteker, oud-hoofd van de Rijksaccountantsdienst. 19 Louise M.C. Wijngaarden, Heemstede, violiste, oud-lid van het Concertgebouworkest te Amsterdam. 26 M. Hoek, oud-hoofd van de A. Kuyperschool aan de Rozenhagen- straat, oud-bestuurslid van de afdeling Haarlem van de Protestants Christelijke Reclasseringsvereniging. 6 Mr. B.M. Brans, Heemstede, oud-notaris, oud-voorzitter van het college van regenten van ,,Sint-Jacob". 8 P.B.M. van den Eijnde, beeldhouwer. 9 G A. Schous, Overveen, lid van de firma Schous van 1854 B.V. aan de Gedempte Oude Gracht. 10 D.J.C. van Velthoven, hoofd van de r.k. opleidingschool aan de Nieuwe Gracht. 16 Dr. J.E. baron de Vos van Steenwijk, oud-commissaris der konin gin in Noord-Holland, oud-burgemeester van Haarlem. 17 G.F.M. Schutte, Bloemendaal, tandarts. 29 R.E.H.A. Claus, directeur van de bowlingbaan aan de Orionweg. 30 Ds. G.W. Tijman, Doetinchem, vroeger predikant bij de Baptisten gemeente in Haarlem. 15 Mr. E. baron van Heerdttot Eversberg, oud-gezantschapsraad, kamerjonker van koningin Juliana, ereridder van de Johanniter- orde.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1978 | | pagina 291