grafisch vastleggen van veranderingsprocessen in de stad en het adviseren bij restauraties. Naar aanleiding van het 25-jarig bestaan op 1 november werd op vrijdag 30 oktober een reünie gehouden voor alle oud-collega's. Het gezelschap werd in de pas geres taureerde kloostergangen van het stadhuis ontvangen, waarna een korte rondgang door dit eeuwenoude com plex plaatsvond. Aansluitend werd het nog in aanbouw zijnde Brinkmanncomplex bezocht. Dank zij de bereid willigheid van AKOM, die de bouw in handen heeft, kon vrijwel het gehele complex bezichtigd worden. Vervol gens voerde de tocht naar het Spaarne, waar een rond vaartboot het gezelschap opwachtte. Een boottocht over het Spaarne nam de gehele middag in beslag. Te vreden en weer helemaal bijgepraat namen collega's en oud-collega's afscheid, waarmee een periode van 25 jaar werd afgesloten. Tentoonstelling Nieuwe Kerk en Monumentenbulletin nr. 1 Naast de viering van de dag zelf werd besloten een aantal activiteiten van geringe omvang binnen het kader van het 25-jarig bestaan te doen plaatsvinden. Als eerste in deze reeks festiviteiten werd naar aanleiding van de con solidatie van de Nieuwe Kerkstoren in maart 1980 een tentoonstelling in de Nieuwe Kerk ingericht, waarbij niet alleen de toren, maar ook de op handen zijnde restaura tie van de kerk zelf werd toegelicht, alsook een stukje informatie over de wijk De Vijfhoek werd verschaft, waarvan de toren een markant element is. 116 25 jaar gemeentelijke monumentenzorgers van Haarlem. 1. J. Veen 2. G. Bruyn 3. Polman 4. Jan de Rijke 5. Steef van der Veldt 6. J. Bart Uittenhout 7. Jongens 8. Van Oosten Slingerland 9. Deel 10. P. Langenhoff 11. P. Schaap 12. Martin Busker 13. Hennievan der Aar 14. Boom 15. G. Groo teman 16. Marja van Ham 17. LoesJ.H. Vroom 18. Flip Groen 19. Gerard van Essen 20. An ja Broekhuizen 21. H. Kaufmann 22. J. Hid- ding 23. C. van den Braber 24. Robert Kluft 25. M. van Hemert 26. C. Jansen 27. L. Landzaat 28. A. Tepe-Neu- teboom 29. R. Bonke 30. W. de Laaf 31. Breen 32. Fons Kruijer33. H. Reder 34. Frits Andriessen 35. Pieter Brou wer.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1981 | | pagina 118