17 18 20 22 22 maart 2 5 7 8 13 14 16 22 april 3 6 184 PTT en politie sporen vier illegale radiozenders op. Kinderdagverblijf Pippeloentje aan de Brusselstraat in Schalkwijk in gebruik genomen. Ir. s.j. meun, oud-directeur van het Haarlems Water bedrijf, overleden. hans götze (studio's Hans Götze) overleden. De gemeenteraad neemt een motie aan, dat de Haar lemse politie bij de opvang van verkrachte vrouwen zoveel mogelijk vrouwelijk personeel inzet. Commissaris k. bartels neemt wegens pensioen af scheid van de Haarlemse politie en wordt ridder Oranje Nassau. Zijn opvolger wordt mr. m a. straver. De vaste kamercommissie voor Justitie brengt een oriënterend bezoek aan de Haarlemse rechtbank. Oud-wethouder d.j.a geluk 75 jaar. Anti-militaristen demonstreren voor het stadhuis. Eerste Haarlemse Vrouwencafé Kantje Boord ge opend. Een felle brand in een nachtclub aan de Rijksstraat weg levert een schade op van 140.000 gulden. De Dienst Hout en Plantsoenen zet 700 nieuwe bo men in de stad uit. Mr. n.zandbergen en mr. p. koch-koolschijn worden ge ïnstalleerd als officieren van Justitie in het arrondis sement Haarlem. De gemeenteraad van Haarlem gaat akkoord met de fusie van Lorentzscholengemeenschap en Klaas de Vriesschool (Schoterlyceum); van de Gerhard- school en de mr. Bruchschool; en van de Coornhert- scholengemeenschap en de Bronstee-mavo in Heemstede. Burgemeester reehorst opent de veertigste Haar lemse Voorjaarsbeurs. annie bonarius (82), bekend zangpedagoge, overle den. Dr. m g. kuipers (63), oud-rector van het Triniteits- lyceum en van het Haarlemmermeerlyceum, over leden. L.s. römelingh (83), oud-leraar Kennemerlyceum en oud-advokaat en procureur te Haarlem, overle den. Staatssecretaris j. van der reuden opent het nieuwe gezinsvervangende tehuis De Overstap in Heemste de, zijn vrouw heropent het Haarlemse tehuis Mela-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1984 | | pagina 186