189 a. Schneiders (90), oud-leraar Triniteitslyceum, over leden. Mej. m.e.nolte, oud-rectrix van (het toenmalige meis jeslyceum) Sancta Maria en oud-wethouder van Bloemendaal, 85 jaar. De gemeenteraad benoemt mr. n. kamphuis tot ge meentesecretaris als opvolger van mr. j.n meijsing, die vervroegd met pensioen gaat. Mr. j a. snijders (77), oud-hoofdinspecteur-directeur voor de Arbeidsvoorziening in Noord-Holland, oud wethouder van Bloemendaal, overleden. henk LuuMEs wint het 34ste Internationaal Orgelim provisatieconcours. j. van westerhoven neemt afscheid als directeur van het Ondernemerscollege Kennemerland. In de Haarlemmerhout wordt een cultureel festival gehouden onder de noemer 'Allemaal Haarlem mers'. Het bestuur van de Stichting Christelijk Algemeen Voortgezet Onderwijs besluit twee mavo's in Haar lem te fuseren, de Louise de Colignyschool en de Prinses Ireneschool. De fusie is noodzakelijk gewor den door het dalend aantal leerlingen. Pastor A.Th. groot geïnstalleerd in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw van Zeven Smarten en St.Bavo. Mr. w.j. baronesse van imhoff benoemd tot vice-presi dent van de Haarlemse rechtbank. De filmcriticus (onder meer van het Haarlems Dag blad) charles boost (77) neemt afscheid in het Stu diotheater. Drs. h.p. huisman (65), predikant-docent H.B.O., over leden. sjoerd kuiper (76), oud-redacteur-binnenland van de Oprechte Haarlemsche Courant, daarna van het Haarlems Dagblad/OHC, overleden. l.m.j van den ijssel, directeur van de Maria-mavo, be noemd tot directeur van de Haemstede-mavo, een fusie per 1 augustus van de Henricus- en Antonius- mavo te Heemstede. henk hilterman, fotograaf, neemt na bijna veertig jaar afscheid van de N.V. Drukkerij Spaarnestad. g.h. kerssens benoemd tot directeur van de afdeling Haarlem van het Nederlandse Rode Kruis en tot ad ministratief directeur van de Rode Kruis Bloedbank Kennemerland.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1984 | | pagina 191