2 Mr. f.b. bakels en mr. g.w.s.degroot benoemd tot rech ter bij de Haarlemse rechtbank. 6 Drie mannen plegen een overval op het pompstation aan de Amsterdamse Vaart en maken 3000,- buit. 7 B W geven hun goedkeuring aan een toeristische bewegwijzering door Haarlem, opgezet door de VVV. 8 Een brand in het appartementencomplex op de hoek Hooimarkt en Parklaan richt een grote schade aan. 9 j. dijkstra (80), oud-hoofdinspecteur van politie te Haarlem, overleden. 10 Een 69-jarige bewoner van de Proveniershof wordt in zijn huisje neergeslagen en ernstig gewond. Er blijken enkele antieke stukken te zijn verdwenen. 14 De uitzichttoren bij het Ford Spaarndam-Noord wordt gesloopt wegens bouwvalligheid. 15 Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de Nederlandse Vereniging voor Journalisten worden bloemen gelegd bij het standbeeld van lourens coster op de Grote Markt. 20 Blijkens het jaarverslag van het directoraat generaal voor de arbeidsvoorziening in Noord-Holland is het aantal werklozen in één jaar in de provincie met 25.000 gestegen, namelijk van 103.000 tot 128.000. 22 De heer m. kuijer, adjunct-directeur verpleegkunde van de observatie- en resocialisatie-divisie van de epilepsiecentra Meer en Bosch en De Cruquiushoe- ve, gaat met bverbruggingspensioen. Tientallen iepen in Haarlem moeten wegens de ie penziekte omgehakt worden. kees verwey schenkt werk aan het Haags Gemeente museum en aan het Rijksprentenkabinet te Amster dam. 23 karel demmendaal (50), leraar aan het Coornhertly- ceum (en, voor de fusie, van de Bronstee-mavo), overleden. 26 Tijdens de Grand Prix te Zandvoort breekt een loop brug af. Mede ten gevolge van tal van andere onge vallen elders in Haarlem en omgeving moeten de Haarlemse ziekenhuizen een groot aantal gewon den opvangen. 27 In de Haarlemmerhout wordt een internationaal beeldhouwerssymposium gehouden. 28 De stichting Vrienden van het Teylers Museum schenkt het museum een grote vlag, die de buiten wacht nog meer op het museum moet attenderen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1984 | | pagina 192