19 22 24 25 26 27 30 oktober 1 2 nist is van de Sint Josephkerk aan de Jansstraat. Hij wordt benoemd tot Ridder in de Orde van de H. Gregorius. De Korte Poellaan in het Rozenprieel wordt omge doopt in Mari Andriessenplein. Mevrouw andriessen onthult het naambordje. Bij een nachtkluis van een bank wordt een vrouw van 20.000- beroofd. In de Haarlemmerhout stelt burgemeester drs. j. ree horst een nieuw muziekpaviljoen in gebruik. Tijdens de viering van het 75-jarig bestaan van de industriebond NVJ wordt roelhein wegens zijn ver dienstelijke Vakbondsactiviteiten onderscheiden met de gouden ere-medaille Oranje Nassau. Medewerkers van het kinderdagverblijf Hannie Schaft en ouders bezetten de Enschedékamer in het stadhuis in verband met de bedreigde werkgelegen heid in het opvangcentrum. De actievoerders, onder wie een raadslid, worden overgebracht naar het po litiebureau. De 145 gedetineerden in het Haarlemse Huis van Bewaring De Koepel gaan in staking wegens klach ten over het voedsel. Zij willen ook meer kerkdien sten en meersporturen. Bij zijn afscheid als voorzitter van de gemeenteraad wordt burgemeester drs. j reehorst onderscheiden met de zilveren legpenning van de gemeente Haar lem. Op initiatief van het Haarlems Dagblad wordt in het St.-Elisabeths Gasthuis onder de titel 'op recept' een symposium gehouden over het gebruik van me dicijnen op oudere leeftijd. De staking van de gedetineerden in De Koepel wordt opgeheven. Onder grote belangstelling houden de burgemees ter en mevrouw reehorst hun afscheidsreceptie in de Gravenzaal. Patiënten van dokter j. lems aan de Eksterlaan ne men met een aubade afscheid van hun huisarts. A.M.J. mol (81), oud-hoofd van de P.H. van der Ley- school, overleden. Eerste violiste mies le fèvre-dewit veertig jaar bij het NPO. De Haarlemmers h.n. hof, j.g. van de pol, f.w. witkamper, h. troost, a.'moojen en h. borger nemen na meer dan 192

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1984 | | pagina 194