Scholieren houden een demonstratie-tocht tegen de plaatsing van kruisraketten. Oud-burgemeester drs. J. reehorst voorzitter van het project Onderwijs en Onderneming. 7 Mevr. drs. h.a. kuijper-merkuur, directeur, neemt afscheid van de Stichting Artsen Laboratorium, waar zij dertig jaar werkzaam is geweest. Vanwege het bedrijfsschap slagersbedrijf en de am bachtelijke slagers van het Haarlemse slagersgilde wordt in de Beynes-sporthal een gourmetmaaltijd georganiseerd, waaraan ongeveer 1200 mensen deel nemen. h. meyer (56), marktmeester, overleden. 11 Blijkens een anonieme brief aan het Haarlems Dag blad zou het 'internationale leger tot heropvoeding van het Nederlandse volk' vergiftigd snoep uitdelen (St. Maartensdag!) als protest tegen de consumptie maatschappij. Het betrof echter ongevaarlijke poeder van gemalen hagelslag. 14 Wethouder dré kraak onthult een gedenksteen op Gierstraat 2, de gemeenteraad aangeboden tijdens een jubileumviering van de Aannemers Opleiding Haarlem, die veertig jaar bestaat. 15 De commissaris der koningin in Noord-Holland, drs. r. de wit, en zijn vrouw op werkbezoek in Haarlem. Uit zijn woorden blijkt, dat Haarlem mag rekenen op meer steun van de provincie bij de uitvoering van bouwplannen en het aantrekken van de nodige bedrij vigheid. 18 De eerste paal gaat de grond in voor de bouw van be jaardenwoningen op de hoek van de Brouwersvaart en de Burg. Rampstraat. Gedeputeerde cees korver krijgt de emancipatie- speld 1985 uitgereikt door de vrouwelijke leden van Provinciale Staten. 20 De actie Haarlem helpt Polen van 19 protestants- christelijke kerken, die 250.000.opgebracht heeft aan kleding, levensmiddelen en geneesmiddelen, be stemd voor baptisten en metodisten in Warschau, wordt met een gebedsdienst afgesloten in het voorma lige postkantoor aan de Baljuwslaan. 21 frans van REijSEN (79), oud-voorzitter van de katho lieke Haarlemse Middenstands Vereniging en mede oprichter van het Ondernemerscollege Kennemer- land, overleden. Uit het rapport 'Meer dan u denkt' van de Stichting Stedelijk Jongerenwerk blijkt, dat Haarlem zo'n 500 kansarme jongeren telt tussen 12 en 24 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1985 | | pagina 224