16 Hoofdcommissaris straver in de Gravenzaal geïnstal leerd. 18 yvonne van gennipuit Haarlem wint zilver op het wereld kampioenschap schaatsen in Groningen. 19 guus van der heijden (58) overleden, lid van de directie van het anp, voorzitter van de Nederlandse Baseball en Softbalbond. 20 De St. Adalbertusschool te Spaarndam wint een prijs van 300,— in de nationale wedstrijd, uitgeschreven door het Produktschap voor Vis en Visprodukten. c. modder, chef kinder- en zedenpolitie neemt afscheid. Adjudant r. boer volgt hem op. 22 Staatssecretaris a.j. evenhuis opent in de Refter van het stadhuis een tentoonstelling van het Internationale Gil- dehuis. 23 wies opdam en kees henskes leggen na 30 jaar hun be stuursfuncties neer bij de gymnastiekvereniging Concor dia en moeten een hartelijke huldiging ondergaan. helga lammertsma uit Haarlem-Noord biedt wethouder ab van schooten 1600 handtekeningen aan die pleiten voor het behoud van de leesbibliotheek in Oud-Schoten. 28 Een kledingwinkel aan de Grote Houtstraat loopt bij een binnenbrand een schade op van i miljoen gulden. Burgemeester schmitz opent het zogeheten Drielanden- huis aan de België-Duitsland-Frankrijklaan. 30 In aanwezigheid van wethouder wiebe koster en de directeur van de nzh, drs. a. testa, wordt in het Haar lemse busverkeer de zgn. overloopzone geïntro duceerd. Een rit naar het centrum van de stad wordt daardoor goedkoper. Februari i Het Haarlems Orgelfestival wordt van een jaarlijks in een tweejaarlijks evenement omgezet. Het eerstvolgen de wordt in 1988 gehouden. 3 Koude en ijzel veroorzaken een chaos in het Haarlemse verkeer. Tal van (licht)gewonden melden zich bij de ziekenhuizen. g. seegers (68) overleden, oud-inspecteur Volksgezond heid en diaken van de Hervormde Gemeente Haarlem. In het stadhuis reikt burgemeester schmitz aan drie Zuid- Molukkers, het echtpaar j.j. hehanussa-kippuw en de heer w.w. akollo, de Rietkerkpenning uit. 4 De gemeenteraad stelt een welzijnsplan vast voor 1987. 255 CECILIA JOHANNA BARONES TUYLL VAN SEROOSKERKEN (89) te Overveen overleden, Hofdame van koning Emma, hofdame honorair van de koninginnen Wilhelmina, Ju liana en Beatrix.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1987 | | pagina 257