i8 20 26 28 29 31 Augustus 1 6 7 8 13 14 26 29 Kunstmarkt in Spaarndam (vijf zaterdagen) begonnen, j.F. Dix uit Heemstede 106 jaar, befaamd deskundige in de bloembollenteelt. De amateurtoneelgroep Vondel zwaar gedupeerd door inbraak met vernieling in haar repetitielokaal aan de Bakenessergracht De politie vestigt een (tijdelijke) wachtpost in de Brink- mann-passage om meer controle op de Grote Markt te krijgen. j.j. hoed, bode ten stadhuize, neemt afscheid. Onder scheiding zilver Oranje-Nassau. Driehonderd teams uit 20 landen doen mee aan de strijd om de Haarlem-Cup 1987. Het grootste tournooi in West-Europa. Zuster thea schröder 25 jaar werkzaam bij de Katholie ke Gezinszorg. Twee vermomde mannen plegen een overval op een bank in Spaarndam. De Haarlemse politie arresteert drie mannen, betrokken bij hasjhandel. Er wordt 300 kilo hasj in beslag genomen, straatwaarde 700.000 gulden. De Haarlem-Cup wordt gewonnen door vsv. remco janzen wint bij de jongens de 30-ste Muggenron- de, Brigitte spraakman bij de meisjes. b w besluiten de Centrum Democraten geen toestem ming tot demonstreren te geven. Het college vreest on geregeldheden. In de Vleeshal wordt de 20.000-ste bezoeker genoteerd van de tentoonstelling 'In de loop van het Spaarne'. p.q. 00LFF (91) overleden, destijds waarnemend-gemeen te-ontvanger. Mr. mels wijt (78) overleden, oud-raadslid en -speler van de Haarlemsche Tooneel Club. Vier kinderen heien de eerste paal voor de Professor Gunning School en de Albert Schweitzer School aan de Rijksstraatweg. De volkstuinvereniging 'Zonder Werken Niets' viert haar 55-jarig bestaan met een open tuin in Haarlem- Noord en de Zocherschool viert haar 25-jarig bestaan met een tentoonstelling van kamer- en sierplanten. De kleuterafdeling van de openbare basisschool Jan Gij zen loopt ten gevolge van brand grote schade op. Het kantoor van de Kamer van Koophandel aan het Nassauplein is totaal vernieuwd en wordt weer in gebruik genomen. 268 11 12

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1987 | | pagina 270