26 29 30 274 het ontslag betekent van de verpleegkundig directeur Poppenspeler jan nelissen krijgt het eerste exemplaar aangeboden aan hem ook opgedragen over het Ne derlandse poppentheater, geschreven door theo kamp- hoff (zie ook 7 december). De Hengelsportvereniging Haarlem draagt twee vis- plaatsen voor gehandicapten over aan de gemeente Haarlem, vertegenwoordigd door wethouder sikma. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit tot het slopen van de villa De Nagtegaal aan de Cearalaan in Overveen. Op het vrijkomende terrein zullen 16 luxe appartementen worden gebouwd. Ir. t. REGTUiJT, technisch NS-directeur, opent het Centraal Kantoor van de Spoorwegen. Een door inbrekers aangestoken brand in de kelder van een Chinees-Indisch restaurant aan de Professor Donderslaan veroorzaakt een schade van een kwart mil joen gulden. Inspecteur ingrid de jonge benoemd tot wijkteam-coör dinator bij de Haarlemse politie. In Overveen overlijdt de tekenaar/illustrator antonpieck (92). De Haarlemse gemeenteraad besluit tot invoering van een afvalstoffenheffing en verlaagt de onroerend goed belasting. De heer j.c. repko, hoofd verzekeringszaken, neemt af scheid van de Algemene Werkgevers Vereniging te Haarlem. Burgemeester g. weekhout van Bloemendaal reikt hem het ridderkruis Oranje Nassau uit. In de Reggestraat start in aanwezigheid van wethouder BRUiJN de renovatie van een complex bejaardenwonin gen. In café Lobbes aan de Smedestraat wordt onder aus piciën van Het Gesprek van de Dag (Haarlems Dagblad) een levensliederenfestival gehouden. r. de wit, commissaris der koningin, opent het nieuwe kantorencomplex van de Kamer van Koophandel aan het Nassauplein. Ter gelegenheid hiervan verschijnt het boekje 'Geworteld in een oude stadsgracht', driehon derd jaar Nassauplein beknopte geschiedenis van een stadspleintje, samengesteld door Histovisie Haarlem. Roemenië wint de derde editie van de Haarlemse Hand- balweek. In Heemstede overlijdt op 105-jarige leeftijd mevrouw De afdeling Haarlem en omstreken van de Mariënburg- 22 24 25 27 A.G. DE GRAAFF. CHR. KAMMEIJER-VAN DEN BERG.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1987 | | pagina 276