vert niets op. Na enkele uren is het kantoor weer vrij voor het publiek. Blijkens het bodemsaneringsprogramma dat de Tweede Ka mer wordt aangeboden zullen onder meer de terreinen gerei nigd worden bij de schietbanen in Overveen en de Ripperdaka- zeme in Haarlem. 6 De 82-jarige j. mathot gehuldigd wegens zijn 65-jarig lid maatschap van de Christelijke Grafische Bond. In het college Hageveld te Heemstede houdt de Noordholland se Bestuursacademie een studiedag, waarop onder meer het ziekteverzuim onder de ambtenaren van de gemeente Haarlem geweten wordt aan de geringe belangstelling voor de zieke collega's. Om elkaar op een ongedwongen manier beter te leren kennen houden leden van de Gereformeerd-Hervormde Kerk uit Spaarndam een gemeenschappelijke boerenkoolmaaltijd. Het sociaal basis-pastoraat van de oecumenische werkgroep aan de Ged. Oude Gracht neemt het initiatief tot een interreli gieuze dialoog tussen christelijke kerken en moslim-gemeen schappen. 7 Het Eerste Christelijk Lyceum te Haarlem en het Kennemer Lyceum in Overveen worden bedreigd door bomaanslagen. Het blijkt loos alarm. De voetbalvereniging Door Inspanning Overwinning (dio) be staat 75 jaar. 8 Mr. h.c.r.m. van cranenburgh (75) overleden, notaris te Haarlem. 9 De heer gerard nijssen wordt ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum bij bakker rijkenberg koninklijk onder scheiden. In de Anslijnstraat brandt een woning totaal uit, schade onge veer 270.000,-. Drie Haarlemse Dienstencentra nemen het initiatief tot ge- spreksavonden voor ouderen over de Golfoorlog. 10 Pastoor w.c. corbel viert zijn zilveren pastoraat in de paro chie van de Pastoor van Ars in Parkwijk. Bernard BARTELiNK, organist van de kathedrale basiliek, be noemd tot ridder in de Orde van Sint Silvester bij zijn afscheid van de Katholieke Klokken- en Orgelraad, waarin hij 35 jaar zitting heeft gehad. 11 De burgemeester reikt aan kinderen van de openbare basis school Dr. Albert Plesman het eerste exemplaar uit van de vi deoband 'Gooi nietje eigen glazen in'. chr.h.e. vogelzang (48) te Bloemendaal overleden, alge meen directeur Nederlandse Rode Kruis, oud-lid van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland en voorts onder meer voor zitter van de hockeyclub Bloemendaal.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1991 | | pagina 238