In het Dienstencentrum Schalkwijk houden de veteranen van de gymnastiekvereniging Bato een reünie. 28 Het personeel van de Nederlandse Rotogravure Maatschappij (nrm) krijgt te horen dat de vnu deze diepdrukkerij in de Waarderpolder zal sluiten. Aan het eind van het lopende schooljaar sluiten de protestants- christelijke scholengemeenschap Ds. van Elden en de christe lijke mavo De Brug definitief hun deuren. Broeder Wilhelmus (93) overleden, oud-hoofd Henricus-Ulo te Heemstede. 29 anton pauw (30) uit Amersfoort benoemd tot kerkelijke or ganist van de Grote of St. Bavokerk als opvolger van de over leden KLAAS BOLT. Mr. c.a. terwee-van HILTEN geïnstalleerd als president van de Haarlemse rechtbank. 30 Pastoor h.w.j. verbeek, emeritus pastoor van Halfweg en wo nend in Overbos te Heemstede, 60 jaar priester. 31 Wethouder leonie broersen geeft het startsein voor de reno vatie van een groot aantal woningen op de Burgwal. h. waals uit Roden benoemd tot gemeentesecretaris in Ben- nebroek. Stoops Bad in Overveen wordt gesloten. Mevrouw e.m. van der geest koninklijk onderscheiden we gens haar inzet voor omwonenden. Wethouder lia kroskins- ki speldt haar de onderscheiding op. Juni 1 Drs. c. bergman zal per 19 augustus ir. t. van bruggen, die met pensioen gaat, opvolgen als directeur van het Energiebe drijf Haarlem. In verband met een miljoenenbezuiniging stelt het college van b w een lijst op van ongeveer 60 projecten die na onderzoek eventueel voor bezuiniging in aanmerking komen. In Schalkwijk wordt het 50-jarig bestaan gevierd van de Moe der van de Verlosserkerk. Onder grote belangstelling maakt de stoomlocomotief Tom met zes antieke wagons ritten voor een goed doel tussen Haar lem en IJmuiden. De Boerhaavewijk in Schalkwijk viert feest bij het 15-jarig bestaan van de wijkraad en het 1 o-jarig bestaan van buurthuis De Ringvaart. 2 edo weer terug in de hoofdklasse voetbal knvb na een 2-0 overwinning op svw. Mr. a.d.p.v. van löben sels (75), advocaat, te Heemstede overleden. Het bejaardenhuis Sint Jacob in de Hout, aan de Zuiderhout- laan, bestaat 25 jaar. 244

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1991 | | pagina 246