te annuleren. De jeugd en het zaalvoetbal worden buiten de sanctie gehouden. 21 Technisch onderwijs-assistent n. sira viert zijn 40-jarig jubi leum: 33 jaar bij het Karei van Mander/Spaarnelyceum. 22 Burgemeester schmitz maakt de personele bezetting bekend van de top van het regionaal politiekorps Kennemerland, waarvan de Haaarlemse hoofdcommissaris mr. m.n. straver de chef wordt en commissaris j.h.f. van den berg, voorheen korpschef Haarlemmermeer, diens plaatsvervanger. De Haar lemse commissaris TH. westen wordt chef van het district Haarlem, c.j.a. couzijn, korpschef Heemstede, chef van de regionale recherche en c.o. hindriks, korpschef Velsen, wordt chef district IJmond. 23 De bewoners van de Harmenjanswijk worden overvallen door een intense stank uit het riool. Het bestuur van het Jongerenwerk in Schalkwijk staakt zijn activiteiten wegens het door de gemeente beperkte aantal werkuren. Pianiste bets nederkoorn (86) overleden. Enkele Vietnamese asielzoekers krijgen onder auspiciën van de kerken van Schalkwijk onderdak in een Haarlemse kerk, namelijk het parochiegebouw van de Moeder van de Verlos- serkerk. 24 In de Tempeliersstraat en omgeving zijn 130 bezwaarschrif ten opgesteld - door 160 bewoners ondertekend - tegen eventuele sloop door de gemeente van het schoolgebouw op de hoek van Tempeliersstraat en Koninginneweg. Wethouder lia kroskinski opent de nieuwe behuizing van de wijkraad Slachthuisbuurt in de speeltuin Kindervreugd. mia van der wall-duyvendak (69) overleden, ouderling N.H. Kerk te Heemstede, oud gemeenteraadslid (pvdA) Haar lem, oud-secretaris/directeur Stichting voor Bijzondere Zorg en Maatschappelijk Buurtwerk Haarlem en oud-burgemeester van Culemborg. Bij het centrum voor beroepsoriëntatie en beroepsoefening slagen tien Turkse en Marokkaanse vrouwen voor het exa men na de kadercursus gezondheidsvoorlichting voor migran tenvrouwen. Wethouder kroskinski reikt de diploma's uit. 25 Ir. p.m.j. stuyt bij zijn afscheid als voorzitter van het regen tencollege van het hofje Codde en Van Beresteyn - mede om zijn verdiensten voorheen als voorzitter van de Stichting Ka thedrale Basiliek Sint Bavo - benoemd tot Ridder in de Orde van Sint Sylvester. Bisschop bomers reikt hem deze pauselij ke onderscheiding uit. 27 j. weijgardus (86) overleden, voorheen radioloog in het Diaconessenziekenhuis. 252

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1992 | | pagina 252