tekeningen van tuinen, planten en bloemen onder de titel 'Groeien, snoeien, bloeien'. De zestiende, zeer succesvolle Haarlemse Honkbalweek sluit af met de finale tussen de Sullivans en Japan. Laatsgenoemde wint met 9-8. In totaal 60.000 mensen zijn tijdens die week een kijkje komen nemen. E.M. VAN DER sande lacoste (67) overleden, oud-voorzitter van de Koninklijke Roei- en Zeilvereniging Het Spaame te Heemstede. Aan de Waarderveldweg te Haarlem worden in een schuur twee vaten hennep in beslag genomen. LEO WITHAGEN (47) overleden, penningmeester Stichting Beeldende Kunst Kennemerland. Ongeveer 37 Franse kinderen worden door gastouders uit Haarlem en omgeving opgevangen voor enige vakantie onder auspiciën van de Stichting Europa Kinderhulp. Onder de vlag van de Sociale Vernieuwing gaat het Clean Team aan de slag om de gevels in Haarlem te reinigen. Wet houder c. Moon start de reiniging. De Haarlemse schrijver pszisko jacobs 75 jaar. De in Haarlem geboren en getogen schrijver harry mulisch 65 jaar. JOHANNA VAN der TOOM-EVENBLiJ (Zuiderhout) ioo jaar. Een felle uitslaande brand verwoest de schuur van een dag verblijf voor verstandelijk gehandicapten aan de Richard Hol- kade. Haarlemse politieagenten vangen met een touw een 21-jarige Engelse vrouw die naakt in de fontein van het Hildebrandmu- nument een rituele dans uitvoert. Uit het jaarlijkse onderzoek van de Consumentenbond blijkt, dat inwoners van Haarlem, Beverwijk en Velsen in de regio de hoogste gemeentelijke heffingen betalen. wim paauw (83) overleden, acteur en regisseur, onder meer bij de Haarlemsche Tooneel Club. Uitgeverij Schuyt Co te Haarlem (onder haar vele uitgaven behoort die van het jaarboek van de Vereniging Haerlem) viert haar 40-jarig bestaan. Tijdens een receptie in de Orange- rie van Elswout te Overveen wordt mede-jubilerende oprich ter k.c. schuyt geëerd met de zilveren legpenning van de Vereniging Haerlem en onderscheiden met de gouden draag- speld van de Koninklijke Vereniging tot Bevordering van de belangen des Boekhandels. De Politie van Haarlemmermeer arresteert op het autowrak- kenterrein De Liede negen mensen die betrapt worden bij het verwijderen van marihuana (naar schatting 90 kilo) uit schroot. 269

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1992 | | pagina 269