augustus 3 4 5 6 7 8 9 15 t6 18 19 Het Dorpsfeest Santpoort krijgt extra luister met een optocht van authentieke koetsjes en rijtuigen door Santpoort en Bloemendaal. Het Eerste Riviervischmarkt Festival blijkt een swingend maar tropisch feest te zijn. Twee kinderen (12 en 2) uit een Haarlemse familie komen om het leven bij een ongeval in Haarlemmermeer. martin beck (71te Haarlem overleden, voorzitter van de amateurtoneelgroep Nut en Genoegen te Heemstede. Verschenen is het boek 'Gevelstenen van Haarlem', een pu- blikatie van theo bottelier en peter van graafeiland. Wegens bouwvalligheid van de Leidsebrug wordt deze voorlopig voor het autoverkeer gesloten. Mevrouw j.j. bor-kuiiper te Haarlem, nog zelfstandig wo nend, viert haar ioo-ste verjaardag. Ten behoeve van de wederopbouw van Rwanda in Afrika speelt Ajax een benefietwedstrijd in Haarlem tegen de hfc Haarlem en wint met 7-0. henri arends (73) overleden, oud-dirigent Noord-Hol lands Philharmonisch Orkest en organisator van de Hartewensfestivals. Het 3!/2-jarig meisje beau morales uit Haarlem raakt ver mist. Er wordt een grote zoekactie op touw gezet. (Zie 29/9.) De gemeenten Haarlem en Velsen willen laten onderzoeken of één stadion voor de hfc Haarlem en Telstar haalbaar is. De Haarlemse brandweer ruimt in Spaarndam 21 vaten gif, die in het riet zijn aangetroffen. In het Frans Halsmuseum wordt een Van Looy-dag gehou den. In Italië start opnieuw een zoekactie naar pastor hopman uit Overveen. Een groep van 50 familieleden, vrienden en paro chianen wil naar Foligno in Umbrië vertrekken, maar de zelfde dag wordt het stoffelijk overschot van de pastor ge vonden, die op 4 juli verongelukt moet zijn. (Zie 19/8.) Pater LEO hooii (75), geboren en getogen in Haarlem, redemptorist in ruste, in Driehuis overleden. Commissaris 1. v.D. berg aangesteld als leider van het Kern team Randstad Noord en Midden (ktr). In de nachtelijke uren worden tal van panden in Haarlem besmeurd met racistische en fascistische symbolen. In het nieuwe kabinet wordt burgemeester mr. e.m.a. SCHMiTZ opgenomen als staatssecretaris van justitie. ALBERT BOGTMAN (83), glazenier, overleden. Pastor hopman wordt onder zeer grote belangstelling zijn parochiekerk in Overveen uitgedragen en de dag daarop in zijn geboortedorp Egmond begraven. 273 ii 14

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1994 | | pagina 273