29 Als reactie op het optreden van haar partij (Groen Links) in de raadszitting van x8 september (zie 2x/9) bedankt ineke schrijver Deteïïtes van da NZH worde,, getooid me. minipos.ers, waarop literaire fragmenten: halteproza. frits blokker (72) overleden, raadslid te Haarlem voor Solidair Dr' I CH. DE bruïne-altes (92) overleden, keel-, neus- en oorarts. Een felle brand verwoest drie caravans op een parkeerterre hoek Jan Gijzenkade/Vondelweg. In aanwezigheid van burgemeester pop recipieert de Dr. A. van Voorthuijsenschool (prof. Eijkmanlaan) bij gelegenheid van 50- jarig jubileum. Oktober Verschenen is het boekje 'Kuieren in Kennemerland', geschreven door Nico volkerts. De Hein Roethofprijs (voor het meest succesvolle project inzake de criminaliteitsbestrijding) valt ten deel aan het Linnaeuscollege In 'het buurtcentrum Noord aan de Muiderslotweg opent wet- houder van viegen een nieuwe Speel-o-theek. Tijdens de ledenvergadering van Groen Links kondigt het raads lid h. ELMAS haar ontslag aan in verband met de samenwerking van haar fractie met de c.d. (zie 18/9 en 21/9). RIta süssmuth, presidente van de Duitse Bondsdag, opent in Dresden een tentoonstelling, gewijd aan de Haarlemse verzets strijdster HANNIE SCHAFT. 4 Pastoor JACQUES hoevenaar benoemd in Haarlemmerliede Spaarndam. Een felle brand teistert een broodwinkel aan de Zijlweg. 5 fn de Extran-hal word. de zesde Damia.e Tap.ade gehouden voor drumbands. Kerk in Nood, een internationale hulporganisatie, houdt een manifestatie in de kathedrale basiliek van Sint Bavo met thema de Orthodoxe Kerk in Rusland. De Aloysiusschool in Overveen begint met de viering van haa Op de^aariijfee Bavodag in de Grote Kerk worden enkele schilderijen onthuld, dankzij de steun van de Vrienden van Grote Kerk. 26 -241- KRONIEK

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1996 | | pagina 241