Over de auteurs wiM van anrooij (1957) is als universitair docent (Oudere letterkunde, Middeleeuwen) verbonden aan de Opleiding Nederlands van de Uni versiteit Leiden. Als onderzoeker participeert hij in het NLCM-project o.l.v. prof.dr. F.P. van Oostrom. Voorts is hij coördinator van het Leidse Onderzoekinstituut Mediëvistiek. Hij publiceerde onder meer over de literaire activiteiten van heraut Gelre, de Haarlemse graven- portretten en de (internationale) traditie van de Negen Besten. IR. k. haasnoot (1923) studeerde bouwkunde aan de th Delft. Hij trad in 1954 als stedebouwkundig ontwerper in dienst bij het bedrijf Openbare Werken te Haarlem. Van 1975-1984 was hij lid van de directie. Hij is medewerker van de Werkgroep Gebouw en Omgeving van de Vereniging Haerlem. drs. h. spijkerman (1965) studeerde geschiedenis aan de Rijks Universi teit van Amsterdam en volgde daarna de opleiding tot hoger archief ambtenaar aan de Rijks Archiefschool. Hij is werkzaam bij de ge meente Loosdrecht. Als zoon van een gepensioneerd spoorman houdt hij zich bezig met de geschiedenis van de spoorwegen. In Ig97_Igg8 verschenen van zijn hand in Ons Bloemendaal artikelen over vier andere stations in Zuid-Kennemerland. g.l. slieker (i955) is werkzaam op het hoofdkantoor van de abn-amro in Amsterdam. Hij verzamelt sinds 30 jaar antiquarische boeken, met name de Camera Obscura en alles wat daarmee verbonden is. Hij publiceerde in 1998 voor het eerst een artikel over de Camera Obscura. A.G. VAN DER steur (1938) is werkzaam in het kledingbedrijf Gerard A. van der Steur en het Historisch Antiquariaat A.G. van der Steur in Haarlem. Hij publiceerde diverse boeken en artikelen over de ge schiedenis van Haarlem en Warmond, over genealogie en lokale en regionale geschiedenis in het algemeen. drs. j.j. temminck (1934) studeerde geschiedenis aan de Rijksuniversiteit Leiden en trad in 1966 in dienst van het Gemeentearchief Haarlem, waar hij in 1973 gemeentearchivaris werd. Hij publiceerde veel over de geschiedenis van Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1999 | | pagina 289