Jaarverslag Vereniging Haerlem Inleiding De Historische vereniging Haerlem heeft een nieuwe voorzitter. Vice-voorzitter Nico Brink nam het roer over van Charles Beke die zijn drukke zakelijke beslommeringen helaas niet meer kon combineren met het voorzitterschap van onze vereniging. Ook bestuurslid Marly Bergman nam afscheid. Zij was verant woordelijk voor de public relations van onze vereniging. Als zoda nig beheerde zij onze website en stelde zij de Nieuwsbrief samen, die ook dit jaar weer vier keer uitkwam. De jaarlijkse tentoonstelling in de Hoofdwacht was ditmaal gewijd aan de Haarlemse gebedshuizen in verband met de publica tie van het boek Meer dan Steen. Tijdens de openstelling van de Hoofdwacht met als hoogtepunt de Open Monumentendagen wor den de vele bezoekers zoals ook dit jaar gastvrij ontvangen door onze gastvrouwen en -heren. Op 31 mei werd het Jaarboek 2006 gepresenteerd in de voormali ge buitenplaats Vredenhof. Het eerste exemplaar werd aangeboden aan beeldend kunstenares Anne Hofte. De redactie onder leiding van Margreeth Pop heeft ook dit jaar kans gezien een bijzonder interessant en compleet boek uit te brengen. Na de uitreiking leidde de bewoner David van Odijck ons rond in de historisch zo interes sante en belangwekkende omgeving, al was het alleen al vanwege het nog bestaande atelier waarin beeldhouwer Mari Andriessen De Dokwerker heeft geschapen. Op 21 juni vond in de prachtige omgeving van de Evangelisch- Lutherse kerk te Haarlem de Algemene Ledenvergadering plaats. Een volledig verslag van deze vergadering is te vinden op onze website. Maar liefst vier nieuwe bestuursleden traden aan. Martin van Bleek neemt als vertegenwoordiger van het bestuur zitting in het bestuur van de Stichting Geveltekens Vereniging Haerlem. Piet de JAARVERSLAG

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2007 | | pagina 231