Over de auteurs a. BROEKMEijER (1860-1941) was sigarenwinkelier gevestigd in de Kruisstraat 29* Behalve de winkel had Arent ook een eigen tabakskerve- rij. Tussen 1936 en 1938 schreef hij zijn jeugdherinneringen aan de Kruisstraat op. m. busker (1950) werkt sinds 1981 bij de gemeente Haarlem, eerst bij het bureau Monumentenzorg en nu als ontwerper bij het bureau Vast goed Ontwikkeling. Hij was en is betrokken bij vele restauraties van gebouwen in Haarlem o.a bij de Hoofdwacht, het Prinsenhof en de Janskerk. drs. a.f.w. erftemeijer (1954) studeerde kunstgeschiedenis in Lei den. Tevens volgde hij de opleiding schilderen, tekenen en grafiek aan de Koninklijke Academie in Den Haag. Hij is werkzaam als conservator moderne kunst bij het Frans Hals Museum De Hallen Haarlem, en pu bliceert regelmatig over beeldende kunst. In 2009 verscheen van zijn hand de tentoonstellingscatalogus Groots en meeslepend. Sublieme land schappen uit de Nederlandse romantiek (Frans Hals Museum De Hallen Haarlem). dr. c.j. kuiken (1954) sinoloog en godsdiensthistoricus, werkt als zelfstandig onderzoeker vanuit Haren (Groningen) met als voornaam ste thema s: memorie, mobiliteit en mentaliteiten (www.prosopo.nl). Hij promoveerde in 2002 op een vroegmiddeleeuwse Chinese zenheili- ge, is onder meer seniorlid van de landelijke overleggroep middel eeuws memorieonderzoek (Universiteit Utrecht) en publiceerde in 2007 de geschiedenis van de Haarlemmer familie Roeper (1300-1684).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2009 | | pagina 285