Over de auteurs m. busker (1950) werkt sinds 1981 bij de gemeente Haarlem, eerst bij het bureau Monumentenzorg en nu als ontwerper bij het bureau Vastgoed Ontwikkeling. Hij was en is betrokken bij vele restauraties van gebouwen in Haarlem o.a bij de Hoofdwacht, het Prinsenhof en de Janskerk. drs. a.f.w. erftemeijer (1954) studeerde kunstgeschiedenis in Lei den. Tevens volgde hij de opleiding schilderen, tekenen en grafiek aan de Koninklijke Academie in Den Haag. Hij is werkzaam als conservator mo derne kunst bij het Frans Hals Museum De Hallen Haarlem en publiceert regelmatig over beeldende kunst. In 2010 verscheen van zijn hand de ten toonstellingscatalogus Godfried Bomans. Schrijver tussen kunstenaars (Frans Hals Museum De Hallen Haarlem). dr.t.w.m.van GijLSwijK (1947) was tot september 2010 werkzaam als beleidsmedewerker op het ministerie van ocw. Hij heeft verschillende artikelen gepubliceerd over de geschiedenis van het onderwijs. In 2004 promoveerde hij bij de uva op de relatie tussen het overheidsbeleid en het voortgezet onderwijs in de periode van 1800 tot 1920. Op het ogen blik doet hij onderzoek naar de stadsarmenscholen van Haarlem in de achttiende eeuw. Hij is lid van de Historische Werkgroep van de Vereni ging Haerlem. d. kerkvliet (1943) heeft bij de provincie Noord-Holland gewerkt, aan vankelijk als landmeetkundige, later, na reorganisaties binnen de dienst, als constructeur van kunstwerken. Hij is lid van de Historische Werk groep van de Vereniging Haerlem. drs.b.m.k. Kooij (1947) studeerde Spaanse taal-en letterkunde in Am sterdam. Daarnaast heeft zij de opleiding tolk-vertaler Spaans afgerond. Zij is lid van de Historische Werkgroep van de Vereniging Haerlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 2010 | | pagina 266