Buitenlandsche journalisten bij de sluiswerken te IJmuiden - Roeiwedstrijden ZATERDAG 19 MEI 1928 I HAARLEMSCHE COURANT Te Haarlem geraakte dezer dagen een auto in het Spaarne. Een stoomboot moest er aan te pas komen om het vehikel weer op het droge te brengen. g had op Houtrust te Den Haag de Schoolsportdag plaats. Over zicht van het nummer: Vrije oefeningen meisjes. Hr. Ms. torpedojager „Evertsen" Is voor een bezoek van euaeie dagen te Am sterdam aangekomen. De oorlogsbodem in de sluizen te IJmuiden. Door de goede zorgen van de spoorwegen is bü het station S.S. te l>en Haag een voormalig inspectie-rijtuig ter beschikking gesteld als inlichtingen Bureau voor de Haagsche Vereeniging voor Vreemdelingen-Verkeer. Te Breda is Donderdag een Concours Hipplque gehouden. Een dame als deelneemster aan het nummer: Schoonste rijpaard. Op Hemelvaartsdag hebben de Amsterdamsche Transportcolonne van het Neder- landsche Roode Kruis en de Geneeskundige Dienst van de Amsterdamsche Burger wacht een gecombineerde oefening gehouden aan de Vecht tusschen Boenen en Nieuwersluis. Een. moment tijdens de oefening. Te Enkhuizen is op Hemelvaartsdag een athletiekwedstrijd gehouden, voorafgegaan door een estafette dwars door de stad, over een lengte van 1300 Meter, met als hoofdprijs een zilveren wisselbeker. Een moment uit den Estafetteloop. Links: Een kijkje tijdens de jaariijksche studenten roeiwedstrijden op het Noordzce- kanaal. De Nereusplocg, die eerste werd in het Hoofdnummer. Hechts: De Oude Vier passeert de finish.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5